Już wkrótce Konrad Gaca poprowadzi w Katowicach specjalny otwarty wykład motywacyjny! To wyjątkowa dawka motywacji i inspiracji do działania, a także wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta.  Zapraszamy już 12 i 19 lipca!

>>Spotkania odbędą się w środę 12 i 19 lipca o godz. 19.00 w GACA CENTRUM KATOWICE. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają!<<

Specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą – w nowej odsłonie i z jeszcze większą dawką motywacji i inspiracji do działania – to idealna propozycja dla osób, które potrzebują impulsu do zmian i chcą zacząć żyć zdrowo. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Ekspert przedstawi także historie osób, które dzięki jego metodzie wygrały z otyłością i spełniły marzenia: II Wicemiss Gacowiczek 2016 Martę Barszczewską (-75 kg!), Miss Gacowiczek 2015 Annę Smorawską (-57,9 kg), Ewę Szymczak (-40 kg), Jarosława Jucia (-90 kg), a także Miss Fitness Gacowiczek 2017 Katarzynę Ciesielską (-43 kg), Miss Gacowiczek 2017 wg. Iwony Pavlović Katarzynę Rech (-43,9 kg), Barbarę Tukendorf (-19,1 kg) oraz Beatę Gliwkę (-46 kg) i Andrzeja Sierockiego (-132 kg!).

Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie – zapowiada Konrad Gaca.


Jeśli pojawisz się na spotkaniu:

– Poznasz osobiście Konrada Gacę!
– Otrzymasz ogromną dawkę motywacji i pozytywnej energii do działania.
– Poznasz najciekawsze fakty i mity na temat odchudzania.
– Spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły od 40 do 132 kg!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ.<<