Wielkie emocje, fantastyczni ludzie, inspirujące przemiany, solidna dawka motywacji i ciepła atmosfera – tak w skrócie można opisać wykład motywacyjny Konrada Gacy, który odbył się wczoraj w GACA CENTRUM POZNAŃ. Kolejne wyjątkowe spotkanie z ekspertem już w najbliższy czwartek. Zapisy trwają!

Specjalne, motywacyjne spotkanie, które poprowadził twórca GACA SYSTEM, przyciągnęło wiele osób zainteresowanych tematyką zdrowego życia. Po motywację przybyli nie tylko mieszkańcy Poznania i okolic. Podczas wykładu nie zabrakło również gości z Dolnego Śląska, Lublina czy Warszawy.

Podczas spotkania Konrad Gaca motywował do mądrego życia oraz opowiadał o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń. Ekspercki wykład twórcy GACA SYSTEM był pełen wiedzy, praktycznych wskazówek, inspiracji i wielkich emocji. Spotkał się z żywą reakcją publiczności. Nie zabrakło śmiechu, ale i łez radości.

Konrad Gaca przedstawił również wyjątkowe osoby, które zapanowały nad otyłością i dziś śmiało realizują swoje marzenia. Swoimi historiami podzielili się ze słuchaczami: Marta Barszczewska (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Ewa Szymczak (-43 kg) i Ewa Kowalska-Dłużeń (-45 kg) – finalistki Miss Gacowiczek 2017, Jarosław Juć (-90 kg) i Włodzimierz Krystek (-120 kg). Uczestnicy spotkania mieli również okazję poznać Jana Łokaja (-64,7 kg) Mistera Gacowiczów 2017 oraz Annę Smorawską (-57,9 kg) – Miss Gacowiczek 2015.

Po spotkaniu wiele osób pozostało na sali, aby porozmawiać z Konradem Gacą, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf. Ten wieczór z pewnością zostanie na długo w pamięci wielu osób!


Za tydzień w Poznaniu kolejna dawka motywacji, pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. W czwartek, 17 sierpnia Konrad Gaca poprowadzi kolejny wykład motywacyjny w GACA CENTRUM POZNAŃ. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać inspirujące historie osób, które schudły od 20 do nawet 120 kg i zaczęły spełniać swoje marzenia. Serdecznie zapraszamy!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartkowego spotkania.