Zapraszamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia fotogalerii ze specjalnego, motywacyjnego spotkania z Konradem Gacą, które miało w miejsce w minioną sobotę w urokliwym Zamościu.

Zamojski ośrodek GACA CENTRUM słynie z kameralnej i rodzinnej atmosfery, a także sympatii i przyjaźni, jakie zawiązują się tu między pacjentami. I właśnie w takim wyjątkowym miejscu w minioną sobotę Konrad Gaca spotkał się z licznym gronem słuchaczy, by opowiedzieć o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Specjalne, motywacyjne spotkanie jak zwykle spotkało się z bardzo żywym odzewem publiczności, która tego dnia zawitała do GACA CENTUM ZAMOŚĆ. Wykład Konrada Gacy, pełen eksperckiej wiedzy, inspiracji i emocji, miał na celu rozbudzenie w słuchaczach motywacji do wprowadzenia zdrowych zmian w życiu.

Tego dnia ze słuchaczami wykładu spotkali się także wyjątkowi wojownicy zaproszeni przez Konrada Gacę, osoby, które dzięki jego metodzie wygrały z otyłością i spełniły swoje marzenia. O swojej drodze związanej z mądrym odchudzaniem i zdrowym życiem opowiadali: Marta Barszczewska (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Ewa Szymczak (-40 kg), a także zamościanka Elżbieta Nowak (-42 kg) – I Wicemiss Gacowiczek 2017!

Po prelekcji Konrad Gaca spędził czas z uczestnikami spotkania, podpisując swoje książki, a także robiąc wspólnie pamiątkowe zdjęcia. Ten dzień z pewnością zostanie w pamięci wielu osób!

To był specjalny dzień także dla jednej z wojowniczek, które podzieliły się swoimi historiami w czasie wykładu. Marta Barszczewska obchodziła bowiem „podwójne urodziny” – oprócz tych „standardowych”, także te związane z jej pierwszą rocznicą zakończenia procesu odchudzania! Z tej okazji pani Marta otrzymała piękny bukiet kwiatów, a po wykładzie Konrad Gaca wybrał się wraz z gośćmi spotkania na spacer po Zamościu. Więcej o ważnej rocznicy Gacowiczki przeczytacie w aktualnościach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wykładu oraz na kolejne specjalne spotkania motywacyjne z Konradem Gacą – najbliższe odbędą się w >>Poznaniu<<!

Po jeszcze więcej zdjęć z sobotniego wydarzania zapraszamy na fanpage GACA SYSTEM na portalu Facebook!