W minioną sobotę w GACA CENTRUM LUBLIN odbyło się spotkanie Gacowiczów połączone z dniem otwartym. Wśród osób, które tego dnia odwiedziły ośrodek, znaleźli się Gacowicze z Irlandii, Wrocławia, Katowic, Warszawy czy Zamościa, jak również z Lublina i okolic. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego spotkania.

W lubelskim ośrodku już od 14 lat bije serce GACA SYSTEM. Nic więc dziwnego, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez Gacowiczów z całej Polski. Tegoroczne spotkanie było doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia kontaktów z innymi pacjentami GACA SYSTEM, spotkania na żywo osób, z którymi na co dzień, z powodu odległości, utrzymujemy kontakt jedynie za pośrednictwem telefonu czy Internetu oraz wymiany doświadczeń.

Byli i obecni pacjenci GACA SYSTEM mogli wziąć udział w inspirujących warsztatach z psychologami GACA SYSTEM – Edytą Kawiak i Aleksandrą Zaród. Była też okazja, aby potrenować wspólnie pod okiem specjalistów, a również możliwość wykonania badania składu ciała – InBody.

Był czas na rozmowy, wspomnienia i snucie nowych planów na przyszłość. Miłe chwile spędzone w gronie życzliwych osób Gacowicze chętnie uwieczniali na zdjęciach. Gacowicze wyjechali z Lublina z ogromną dawką pozytywnej energii oraz motywacji do działania. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pozytywnego spotkania.