„Wsparcie w rodzinie w procesie odchudzania” to temat otwartych warsztatów motywacyjno – edukacyjnych online, które poprowadzi Monika Seredyn – Turowska, konsultantka GACA SYSTEM. Zapraszamy  już w najbliższą środę, 12 czerwca, o godzinie 19.00.

„Nasza motywacja to nie tylko nasze chęci. Najlepszym jej źródłem są inni ludzie, od których możemy otrzymać dużą dawkę wsparcia w realizacji postawionych sobie celów. Wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół to wyjątkowy motywator i to z obopólną korzyścią, gdyż wspierające nas bliskie osoby, obserwując naszą przemianę, często ulegają chęci dążenia ku lepszemu również w swoim życiu”  Konrad Gaca  

Jak szukać wsparcia w rodzinie podczas odchudzania? O tym podczas warsztatów będzie mówiła prowadząca je Monika Seredyn – Turowska, która  w GACA SYSTEM schudła 67 kg. W warsztatach wezmą również udział wyjątkowi goście:

Magdalena Witkiewicz  – odchudzająca się z nami  zapracowana żona i mama, bestsellerowa polska pisarka, która od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki nie tylko w Polsce, ale również za granicą oraz  zabiegana pani dr Maryana Prokop, która schudła z nami 32 kg i od kilku lat jest w świetnej formie!

Zarezerwuj więc swój czas i w środę o godz. 19.00 bądź z nami!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów o godzinie 18: 55  kliknij w poniższy link:

https://www.fit2be.pl/warsztaty-edukacyjne/

Kliknij „start”, wpisz imię  i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Serdecznie zapraszamy!