Czy można rozpocząć wiosnę lepiej, niż z mocnym spadkiem kilogramów oraz wspaniałą motywacją do działania? GACA Fit HOTEL zaprasza na wczasy odchudzające w kwietniu – w specjalnej, promocyjnej cenie – z 20 proc. zniżką! Skorzystaj z nich, jeśli chcesz schudnąć, nabrać energii i zainspirować się do mądrego działania! Zapraszamy!


Autorski fit-hotel Konrada Gacy to najlepsze miejsce na wiosenny odpoczynek połączony ze skutecznym odchudzaniem.

Najbliższe wczasy odchudzające zaczynają się już 8 kwietnia! To właśnie na ten pobyt oferujemy 20 proc. zniżki!

Inspirujące odwiedziny Gacowiczek w GACA Fit HOTEL

Uczestnicząc we wczasach, zaczniesz realizować indywidualnie dobraną dietę i poznasz zasady przełomowej metody stworzonej przez Konrada Gacę. Weźmiesz także udział w warsztatach z terapeutą GACA SYSTEM i w wielu aktywnych zajęciach, m.in. w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Iwonę Pavlović, słynną tancerkę, jurorkę „Tańca z Gwiazdami” i ambasadorkę GACA SYSTEM.

Do tej pory z naszej inspirującej oferty skorzystało już ponad 1000 osób. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!


Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

  • mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
  • wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
  • poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
  • zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

W programie pobytu są także:

  • warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
  • warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
  • bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
  • „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!


Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania.

Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie!

Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.


UWAGA! PROMOCJA!

Na kwietniowe wczasy odchudzające w  GACA Fit HOTEL obowiązuje specjalna promocja – 20 proc. zniżki!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji lub poznać więcej szczegółów dotyczących kwietniowej oferty, zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 

Tel. 22 349 22 88 wew. 2. 

Serdecznie zapraszamy!

Wiosna w GACA Fit HOTEL