W środę, 9 stycznia, świętowaliśmy 10 urodziny GACA CENTRUM w Zamościu. Za nami wyjątkowa, emocjonująca i pełna wzruszeń uroczystość. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z urodzinowego spotkania.

W środę, 9 styczna, minęło dokładnie 10 lat, od kiedy GACA CENTRUM ZAMOŚĆ pomaga mieszkańcom Zamojszczyzny skutecznie zapanować nad otyłością i nadwagą.

W środę świętowaliśmy przez cały dzień. Urodziny GACA CENTRUM ZAMOŚĆ połączone były bowiem z dniem otwartym, podczas którego osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem odchudzania mogły dowiedzieć się więcej o programie mądrego odchudzania i odbyć bezpłatny próbny trening.

Z okazji 10-lecia pacjenci oraz pracownicy ośrodka spotkali się, aby wspólnie celebrować urodziny Centrum. Nasze 10 lat świętowali z nami, Gacowiczami, Rodzice Konrada Gacy. Wspominaliśmy dokonania Konrada Gacy dla zamojskiego Centrum.

Każda z osób uczestniczących w naszym święcie brała udział w losowaniu nagród. Nie zabrakło również tortu – oczywiście w wersji fit.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego wyjątkowego dnia, pomimo śnieżnej aury, byli z nami. Mamy nadzieję na następne lata w tak miłej, rodzinnej atmosferze!