W środę 9 stycznia GACA CENTRUM ZAMOŚĆ będzie obchodzić dokładnie dziesiątą rocznicę działalności! Świętuj tego dnia razem z nami i weź udział w dniu otwartym ośrodka. Przyjdź z rodziną i znajomymi na bezpłatny trening. Zmotywujemy Was do działania! Zapewniamy miłą atmosferę i atrakcyjne nagrody!

Nowy Rok to nowe postanowienia i nowe wyzwania! Zrób coś dla siebie lub swoich bliskich. Możesz zredukować zbędne kilogramy, poprawić kondycję zdrowotną i utrzymać formę fit. To wszystko osiągniesz dzięki profesjonalnemu i sprawdzonemu programowi GACA SYSTEM.

Najbliższa środa zapowiada się w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ naprawdę wyjątkowo. Okazję do świętowania będą mieć nie tylko nasi pacjenci. W najbliższą środę 9 stycznia już od godziny 14:00 wszystkie osoby, zainteresowane rozpoczęciem autorskiego programu odchudzającego Konrada Gacy, zapraszamy na dzień otwarty! Będzie to okazja, aby obejrzeć wnętrza GACA CENTRUM i poznać zespół ośrodka, a także odbyć bezpłatny, próbny trening.

Przyjdź z rodziną i znajomymi na bezpłatny trening. Zmotywujemy Was do działania! Zapewniamy miłą atmosferę i atrakcyjne nagrody do zdobycia w tym m.in. bezpłatny masaż, trening vibro, pomiary składu ciała i wiele innych!

Czekamy na Ciebie już w najbliższą środę, 9 stycznia, od godz. 14.00 w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ przy ul. Wyszyńskiego 63b.

Szczegółowe informacje o dniu otwartym można uzyskać w recepcji ośrodka lub pod numerem telefonu 84 627 61 71. Serdecznie zapraszamy!