We wtorek, 22 maja, przypada Europejski Dzień Walki z Otyłością. Z tej okazji dla pacjentów GACA STUDIO POZNAŃ oraz osób, które tego wyjątkowego dnia zdecydują się rozpocząć odchudzanie i dołączyć do grona pacjentów poznańskiego ośrodka, przygotowaliśmy specjalne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną!

Świętuj z nami Europejski Dzień Walki z Otyłością i skorzystaj z oferty specjalnej! Wszyscy pacjenci GACA STUDIO POZNAŃ, którzy w najbliższy wtorek, 22 maja zdecydują się na zakup pakietu 84-dniowego, otrzymają w prezencie pakiet na 6 treningów Vibro!

Z kolei przy zakupie pakietu 28-dniowego pacjenci GACA STUDIO POZNAŃ dostaną gratis dwutygodniowy karnet na koktajle regeneracyjne, które będą otrzymywać po każdym treningu.

Natomiast wszystkie osoby, które nie są jeszcze pacjentami poznańskiego ośrodka, ale w Europejski Dzień Walki z Otyłością zdecydują się rozpocząć mądre odchudzanie i wykupią pakiet 84-dniowy, na dobry początek otrzymają w prezencie suplement Vitamin King – źródło witamin i minerałów.

Uwaga! Oferta specjalna w GACA STUDIO POZNAŃ obowiązuje tylko w Europejski Dzień Walki z Otyłością, który przypada w najbliższy wtorek 22 maja. Zapraszamy!