Sylwia Andrzejewska ma 40 lat i pochodzi z Piechowic na Dolnym Śląsku. Proces realizowała za pośrednictwem platformy online. Dzięki GACA SYSTEM schudła 15,1 kg. Jej obwód talii zmniejszył się o 14 cm, bioder o 12 cm, a ud o 11 cm. Pani Sylwia to II Wicemiss Gacowiczek 2017!


Pani Sylwia zawsze była szczupłą osobą, ale kontuzja i wymuszony przez nią brak ruchu oraz zajadanie stresu odbiły się na jej sylwetce. Wykład online Konrada Gacy przekonał ją, żeby podjąć wyzwanie i odniosła sukces! Równie ważne, co odpowiednia dieta i treningi, okazało się wsparcie motywacyjne online od innych Gacowiczów, którzy są dla niej jak wielka rodzina. Uważa, że niezależnie od ilości kg do zredukowania każdy musi stoczyć taką samą walkę, włożyć w to pracę i serce. Zdrowe życie i odżywianie polubili także jej bliscy.

Zapraszamy do przeczytania rozmowy z II Wicemiss Gacowiczek 2017!


Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu II Wicemiss Gacowiczek 2017? Co dla Pani znaczy ten tytuł?

Byłam bardzo mile zaskoczona! W czasie mojego procesu odchudzania zredukowałam ponad 15 kg, co może wydawać się niewiele w porównaniu z pozostałymi tegorocznymi kandydatkami do tytułu Miss. Ale faktem jest, że wszystkie włożyłyśmy w odchudzanie wielką pracę i tak samo walczyłyśmy o efekt, trzymając się zasad. Bardzo ucieszyłam się, że ktoś na mnie głosował. Mam wrażenie, że życie zaczyna się po 40-tce! Ten tytuł to dla mnie sukces i doświadczenie, które zdarzają się raz w życiu! Dzięki takim wydarzeniom człowiek bardziej wierzy w siebie. Postanowiłam nawet, że rozpocznę na jesieni studia podyplomowe w kierunku dietetyki, gdyż bardzo się tym interesuję.

Sylwia Andrzejewska: II Wicemiss Gacowiczek 2017

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.

Jego osoba miała na mnie wielki wpływ. Uważam go za bardzo dobrego człowieka, który sprawia bardzo sympatyczne wrażenie i emanuje pozytywną energią. Widać, że pomaga ludziom z serca. On i stworzony przez niego system bardzo do mnie przemówiły.

Jak mądre odchudzanie zmieniło Pani życie?

Zyskałam większą pewność siebie, przestałam przejmować się opiniami innych i nabrałam dystansu. Uważam, że zdrowe odżywianie się i aktywność to zdrowa dusza. Dzięki GACA SYSTEM wiele się nauczyłam. Ja i moja rodzina nabraliśmy zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki Konradowi Gacy nauczyłam się unikać przetworzonej żywności. Nie używamy już w domu cukru, nie znajdzie się u nas np. chipsów i słodyczy. Jeśli ktoś z gości ma na nie ochotę, to sam je przynosi. Czuję, że teraz mogę być sobą. Zrezygnowałam z używek i mięsa, a dzięki testom na alergię pokarmową, okazało się, że muszę wyeliminować też niektóre inne produkty, które mi szkodzą. Stosuję naturalne kosmetyki. Jestem teraz znacznie bardziej świadoma, jak zadbać o zdrowie. Dzięki procesowi odchudzania poznałam także ważne zasady dotyczące ćwiczeń, które dalej regularnie wykonuję. Wiem już, jak trenować i jak ważne są odpowiednie przerwy między treningami. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, a w związku z moją pracą często wyjeżdżam i dzięki systemowi nauczyłam się, jak dbać w tym czasie o posiłki. Po prostu przygotowuję je z wyprzedzeniem i zabieram w pudełkach, nigdy się tego nie wstydziłam. Dzięki temu unikam niezdrowych przekąsek czy fastfoodu. Współczuję ludziom, którzy go jedzą, bo wiele nauczyłam się o składzie takiego pożywienia. To kwestia mojego wyboru, który podejmuję świadomie.

Sylwia Andrzejewska: II Wicemiss Gacowiczek 2017

Dlaczego zdecydowała się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pani realizację tego zadania z GACA SYSTEM?

W pewnym momencie mojego życia poczułam się bardzo źle ze sobą. Nie podobało mi się, jak wyglądam na zdjęciach, a gdy zobaczyłam na wadze 74 kg, to przestraszyłam się, że jak tak dalej pójdzie, to dotrę do 80 kg. Uświadomiłam sobie, że nawet w dniu porodu mojego dziecka ważyłam mniej! Zawsze byłam szczupłą osobą, kiedyś bardzo dużo biegałam i szybko spalałam wszystko, co zjadłam. Potem przeprowadziliśmy się z mężem i zmieniliśmy zajęcie. Gdy zaś skręciłam nogę i uszkodziłam sobie rzepkę, przez pół roku siedziałam w domu i zajadałam stres. Podjadanie i nieregularne posiłki zrobiły swoje. Próbowałam się odchudzić, ale nie miałam motywacji i czułam się zostawiona sama sobie. Dopadł mnie efekt jo-jo. Dopiero kiedy zobaczyłam Konrada Gacę i metamorfozy zaproszonych przez niego gości w ?Pytaniu na śniadanie?, to dało mi do myślenia. Stwierdziłam, że jeśli ludzie wychodzą dzięki metodzie pana Konrada z poważnej otyłości, to i mnie uda się zredukować kilkanaście kilogramów. Wykład online Konrada Gacy ostatecznie zmienił moje nastawienie. Przekonałam się, że mogę się odchudzić online i rozpoczęłam proces. Na początku było mi trudno zrezygnować z cukru, soli, alkoholu i zapanować nad emocjami. Musiałam przestawić swój organizm. Z czasem to minęło i radziłam już sobie lepiej. Po drodze wiele się nauczyłam. Jeśli było mi ciężko, to dzwoniłam do mojej terapeutki i omawiałam z nią każde potknięcie. Trzymałam się wszystkich zaleceń treningowych, nie miałam problemów z wykonaniem zaleconych ćwiczeń. Żałowałam tylko, że w mojej okolicy nie ma GACA CENTRUM, gdyż takie codzienne spotkania z innymi pacjentami na pewno są bardzo cenne. Wiele dało mi za to wsparcie motywacyjne od Gacowiczów online, którzy są dla mnie jak wielka rodzina.

Dziękujemy za rozmowę!

Sylwia Andrzejewska: II Wicemiss Gacowiczek 2017