– Teraz żyję na 100 procent. Nic mnie już nie boli. Robię to, co jest moją pasją i spełniam swoje marzenia nawet takie, które jakiś czas temu w ogóle do głowy by mi nie przyszły… Jak na przykład te o wzięciu udziału w wyborach miss… – mówi pani Sylwia Andrzejewska, która z GACA SYSTEM zredukowała 16 kg i została II Wicemiss Gacowiczek 2017! Poznajcie historię jej metamorfozy.

Sylwia Andrzejewska ma 40 lat, mieszka w Piechowicach w woj. dolnośląskim z mężem, 11-letnią córką Igą i, jak sama to określa, z psią ferajną, ponieważ zajmuje się hodowlą psów, co od dzieciństwa jest jej pasją.

Pani Sylwia zawsze była osobą szczupłą, ale kontuzja i wymuszony nią brak ruchu oraz zajadanie stresu odbiły się na jej sylwetce. Czerwona lampka zapaliła się, gdy zobaczyła na wadze 74 kg. Inspiracja do odchudzania przyszła dość nieoczekiwanie. – Którejś środy, leżąc na kanapie, oglądałam „Pytanie na śniadanie” i trafiłam na program pana Konrada Gacy, który bardzo przekonywająco do mnie przemówił i jako ekspert i po prostu jako człowiek. Emanowała od niego pozytywna energia i namacalnie czuło się, że pomaga ludziom z serca – wspomina.

Pani Sylwia proces realizowała za pośrednictwem platformy online, schudła z 74 kg do 58 kg. Silna nerwica, bóle kręgosłupa, opuchnięte nogi to już u niej przeszłość a to, czego nauczyła się podczas odchudzania, wykorzystała do zmiany stylu życia całej rodziny.

-Teraz w naszej lodówce nie ma rzeczy przetworzonych. Wszystko robię z naturalnych produktów. Córkę uczę odróżniania produktów zdrowych od niezdrowych i wybierania tych, w których jest jak najmniej chemii, a ona jest w takim wieku, że chłonie tą wiedzę. Zaczęła tak jak ja pić wodę mineralną, sama robi sobie naturalne soki, je gorzką czekoladę i suszone owoce zamiast słodyczy mówi pani Sylwia.

Zmiana stylu odżywiania i wprowadzenie zdrowych nawyków bardzo szybko poskutkowały sprowadzeniem do minimum alergii u córki pani Sylwii i zrzuceniem przez jej męża 10 kg.

>>Zapraszamy do poznania historii pani Sylwii oraz obejrzenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany!<<