Święta coraz bliżej, a to oznacza, że szaleństwo świątecznych promocji ogarnęło już GACA CENTRUM ZAMOŚĆ! Tylko w grudniu karnety żywieniowo-treningowe oraz masaże są dostępne u nas w promocyjnych cenach. Pakiet możesz wykorzystać dla siebie lub podarować go w prezencie świątecznym wybranej osobie. Nie przegap okazji!

Świąteczne pakiety w promocyjnych cenach to doskonała propozycja zarówno dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem odchudzania, jak również dla tych, które są w trakcie procesu i pragną go kontynuować. To także wspaniała, inspirująca opcja prezentu dla bliskiej Ci osoby. Kup wybrany pakiet w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ w promocyjnej cenie i zainspiruj swoich bliskich do zadbania o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Przeżyjcie razem niezapomnianą przygodę z GACA SYSTEM!

Zapraszamy na grudniowe szaleństwo świątecznych promocji w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ! Tylko teraz przy zakupie karnetów żywieniowo-treningowych:

– wpisowe 0 zł!
– 28-dniowy karnet za 219 zł (w godz. 8-22),
– 28-dniowy karnet za 169 zł (w godz . 8-17).

Oferujemy również do wyboru możliwość zakupu:

– 2 karnetów po 249 zł – trzeci karnet CARDIO otrzymujesz gratis,
– 2 karnetów po 249 zł – trzeci karnet VIBRO otrzymujesz gratis,
– masaży w promocyjnych cenach!

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Skorzystaj z promocyjnych zakupów w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ! Chcesz skorzystać z tej super oferty i zrobić sobie inspirujący prezent? Wspaniale, kup pakiet dla siebie. Jeżeli natomiast zależy Ci na tym, aby zainspirować bliską osobę do zadbania o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę, na dobry początek podaruj jej świąteczny pakiet! To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie w ramach postanowień noworocznych! Zrób prezent pod choinkę bliskiej osobie i podaruj jej szansę na szybkie zrobienie formy.

Szczegółowe informacje odnośnie świątecznych promocji w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ można uzyskać w recepcji ośrodka lub pod numerem tel. 84 627 61 71. Serdecznie zapraszamy!