Dzisiejszy odcinek kampanii Konrada Gacy i TVP 2 ?Odchudzanie na śniadanie? był podsumowaniem wysiłków i sukcesów uczestników tej edycji. Sześcioro pacjentów eksperta akcji jest dziś lżejszych o ok. 110 kg! Koniec pierwszego etapu w procesie redukcji wagi, tzw. ?motywacyjnego? otwiera przed nimi nowe wyzwania na czas ?pracy właściwej?.

Studio pełne Gacowiczów

Wszyscy uczestnicy III edycji kampanii byli dziś gośćmi Konrada Gacy w studiu ?Pytania na śniadanie?. Wspominali ?pot?, ?momenty zniechęcenia? i ?smutek?, które zostały wyparte przez motywację, zmianę osobowości, poprawę zdrowia i radość korzystania z? wagi. ? Ta szóstka zredukowała już ok. 110 kg, najważniejsze są jednak zmiany, które zachodzą w ich wnętrzu ? mówi Konrad Gaca.

U Agnieszki Dziórdzi (-12 kg) zmiany są widoczne nie tylko w postaci spadków ?w obwodach?. ? Zmieniłam się wewnętrznie, ale też częściej się uśmiecham, chętniej uczestniczę w lekcjach W-F?u w szkole, mam też inny kolor włosów ? wymienia Agnieszka.

KA.jpg

– Doświadczam mnóstwo życzliwości i ciepła ? mówi Sylwia Pogwizd (-10,5 kg). Niewidoma kobieta, dla której pasją i pracą jest muzyka, śpiewa na ulicach, placach i skwerach polskich miast, by móc utrzymać siebie i 3-letniego synka Adasia. ? Kiedy śpiewam na ulicy, czasami ktoś do mnie podchodzi i mówi: ?Gacowicz pozdrawia Gacowiczkę? ? to bardzo miłe ? dodaje pani Sylwia.

Kinga Nędza (- 7,1 kg) wspominała o potrzebie kilkukrotnej wymiany spodni. ? Teraz zakładam rozmiar 48, którego już dawno nosiłam ? mówi Kinga. Zmiany nie ominęły też niedosłyszącej Karoliny Stolarczyk. ? Schudłam 13 kg i już czuję się inaczej ? wyznaje dziewczyna. ? Karolina przed rozpoczęciem terapii miała bardzo niepokojące wyniki badań wątroby, planowana była już biopsja ? dodaje Konrad Gaca. Wyniki Karoliny są już w normie.

SK.jpg

– Czuję się fantastycznie, jestem nowym człowiekiem i nie myślę już o zmniejszeniu żołądka ? chwali się Mariola Witkowicz (- 30 kg), która zrezygnowała z operacji bariatrycznej pod wpływem ?Odchudzania na śniadanie?. W studiu pojawił się też Włodzimierz Krystek (- 31 kg), jedyny mężczyzna tej edycji. ? Na początku było ciężko, ale moja forma już się poprawiła ? mówi Gacowicz. ? Muszę pochwalić Włodka, ostatnio włączyliśmy już nawet bieżnię do jego treningów ? relacjonuje Konrad Gaca.

WM.jpg

Zobacz cały materiał ze studia ?Pytania na śniadanie? i dowiedz się więcej o sukcesach uczestników III edycji. Sprawdź też, jak Konrad Gaca ocenia ich pracę oraz dowiedz się, czy zdaniem eksperta okres wakacji sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.

Nadwaga i otyłość a życie intymne

Konrad Gaca dzielił się dziś z widzami wiedzą na temat zdrowia. Tym razem mówił o wpływie nadwagi i otyłości na życie intymne. Poza aspektem psychologicznym, istotny jest też fizjologiczny ? związany z działaniem hormonów w organizmie.

KG.jpg

Jak insulina wpływa na poziom testosteronu? Co jeść i jak trenować, aby poprawić jakość życia intymnego? Co w tej sferze zmienia redukcja zbędnych kilogramów?

Kolejny odcinek ?Odchudzania na śniadanie? i kolejne postępy pacjentów Konrada Gacy już w środę w TVP 2 i TVP Polonia.

IMG_1803.jpg