Co to znaczy być kobietą? Jak wygląd wpływa na poczucie atrakcyjności? Komu chcą podobać się kobiety? Dzień po walentynkach Konrad Gaca i jego goście na antenie telewizyjnej Dwójki będą zgłębiać kwestie samoakceptacji z kobiecego punktu widzenia.

Już w najbliższą środę twórcy mądrego odchudzania na gościnnych kanapach „Pytania na śniadanie” będą towarzyszyć dwie wyjątkowe kobiety. Karolina Laskowska to uczestniczka I edycji kampanii. Przed rozpoczęciem terapii wspominała, że zmiana wyglądu pozwoli jej się poczuć bardziej kobieco. Tak też się stało! Gacowiczka zredukowała 42 kg i jeszcze przed zakończeniem procesu opowiadała widzom, jak zmienił się stosunek jej kolegów z pracy do „nowej Karoliny”. Kobieta stała się bardziej zauważalna nie tylko jako pracownik, ale także jako kobieta. W środę opowie o swoim sukcesie nie tylko widzom, ale i drugiej zaproszonej przez Konrada Gacę osobie…

Violetta Kraj jest rówieśniczką Karoliny Laskowskiej. 32-latka z Poznania waży ok. 130 kg i jest na starcie swojej przygody z mądrym odchudzaniem. Nadwaga towarzyszyła jej przez całe życie, z czasem przerodziła się w otyłość. Violetta wielokrotnie doświadczała przejawów niewybrednej krytyki otoczenia lub wręcz była ofiarą agresji słownej. Marzeniem kobiety jest pierwszy raz w życiu poczuć się atrakcyjną kobietą, a także stać się sprawną i aktywną mamą dla swojego 5-letniego synka.

Jak jej szanse oceni Konrad Gaca? Co poradzi rówieśniczce Karolina? W którym momencie terapii najbardziej wzrasta samoocena pacjenta?

„Pytanie na śniadanie”, środa 15 lutego, 8:00 – 10:55, TVP 2 i TVP Polonia. Do zobaczenia!