Mikołajki już tuż, tuż, a Ty nadal poszukujesz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Daj się zainspirować i podaruj jej to co najważniejsze, czyli zdrowie oraz motywację! Zostań pomocnikiem świętego Mikołaja i skorzystaj ze specjalnej mikołajkowej promocji w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ, która obowiązuje w dniach 6-7 grudnia.

Obdarowanie ukochanej osoby wartościowym prezentem to często prawdziwe wyzwanie! W GACA CENTRUM ZAMOŚĆ przychodzimy więc z pomocą naszym pacjentom i wszystkim osobom zainteresowanym zdrowym, mądrym życiem z propozycjami wyjątkowych i niebanalnych mikołajkowych prezentów. Zostań pomocnikiem świętego Mikołaja i skorzystaj ze specjalnej mikołajkowej promocji!

To będą wyjątkowe i niezapomniane Mikołajki w stylu fit! W czwartek, 6 grudnia, oraz w piątek, 7 grudnia zapraszamy wszystkich na bezpłatny mikołajkowy trening do GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. Przyjdź i poznaj nasz ośrodek. Zabierz ze sobą bliskie Ci osoby na wspólne ćwiczenia i spędźcie razem ten szczególny dzień. To wyjątkowe miejsce na mapie Zamościa zainspiruje Cię do nowego życia w stylu fit!

Dodatkowo w dniach 6-7 grudnia przygotowaliśmy wyjątkową mikołajkową promocję:

– Przy zakupie karnetu dla osoby towarzyszącej (w cenie 219 zł) karnet na Vibro GRATIS!
– Przy zakupie masażu bańką chińską brzucha i ramion masaż klasyczny pleców GRATIS!
– Na jednorazowy trening Vibro 20% rabatu.

Jedno jest pewne – wszystkie propozycje z mikołajkowej promocji to ogromny zastrzyk motywacji i inspiracji, który pozwoli bliskiej Ci osobie rozpocząć z energią Nowy Rok. Szczegóły mikołajkowej promocji w recepcji GACA CENTRUM ZAMOŚĆ!