W miniony piątek w sopockim hotelu Sheraton odbyło się spotkanie motywacyjne, które poprowadził Konrad Gaca. To już drugie takie wydarzenie w ostatnim czasie, które zwiastuje otwarcie nowego ośrodka: GACA CENRUM TRÓJMIASTO. Podobnie, jak tydzień wcześniej w gdańskim Multikinie, w spotkaniu wzięło udział ponad pół tysiąca osób. Wieczór uświetnił dodatkowo przedpremierowy pokaz kolejnego z serii filmów motywacyjnych.

Salę Christopher Columbus w usytuowanym tuż przy plaży Sheratonie już na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania szczelnie wypełnili mieszkańcy Trójmiasta i okolic. Uczestnicy głodni wiedzy na temat zdrowego życia i programu Mądrego Odchudzania z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie spotkania.

„O Konradzie Gacy dowiedziałam się z telewizji, ale i z platformy GACA SYSTEM online. Przyjechałam tu, żeby zrobić rozeznanie, bo planuję zostać pacjentką ośrodka w Gdańsku. Interesują mnie informacje zarówno z zakresu motywacji jak i utrzymania wagi po odchudzaniu.”

/Małgorzata, 47 lat/

55.jpg

„Dzisiejsze spotkanie – zareklamowała mi – przyjaciółka, która w zeszłym tygodniu uczestniczyła w podobnym wydarzeniu w Gdańsku. Obie planujemy rozpocząć terapię w GACA CENTRUM TRÓJMIASTO – przyjaciółka już wykupiła pakiet dla siebie i swojej mamy. Ja dziś chciałabym się dowiedzieć, co zacząć robić, żeby utrata kilogramów była efektywna.”

/Ania, 31 lat/

„Na spotkanie skierowała nas mama koleżanki. Jesteśmy ciekawi, jak przebiega cała terapia. Za największy problem uważamy motywację i mamy nadzieję poznać tu na nią skuteczne sposoby. Kwestia utrzymania rezultatów przez pół roku czy rok po zakończeniu procesu też jest dla nas zagadką.”

/Maciek, 28 lat i Marta, 24 lata/

11.jpg

Spotkanie motywacyjne poprowadził Konrad Gaca, twórca terapii GACA SYSTEM, a tym samym autor sukcesu w powrocie do zdrowia i szczupłej sylwetki tysięcy pacjentów w kraju i za granicą. Jego wystąpienie poprzedziła burza oklasków. – 5 lat temu właśnie tu, w Sopocie, rozpoczynaliśmy nasze „tournée” po wszystkich województwach. Tuż przed moim wejściem do Państwa przywitała mnie dziewczyna, która wzięła udział w tamtym spotkaniu – mówił na początku Konrad Gaca. – Przyjechało dziś ze mną do Państwa kilka osób, które już wtedy, 5 lat temu, prezentowało swoje sukcesy w powrocie do prawidłowej wagi. To, że są tu dziś z nami, oznacza, że wciąż utrzymują formę  – dodał.

5.jpg

Konradowi Gacy towarzyszyli na scenie pacjenci z całej Polski, którzy już zakończyli terapię nadwagi i otyłości i od lat cieszą się jej efektami. Wśród nich znaleźli się m.in.: Jacek Borkowski (-170 kg), Bartek Zembrzuski (- 90 kg), Andrzej Sierocki (- 130 kg), Małgorzata Żelechowska (-84 kg), Renata Zajko (- 82 kg) czy Beta Gliwka (- 46 kg).

22.jpg

Wśród gości Konrada Gacy nie zabrakło też pacjentów z Pomorza. Dawid Polański z Redy (-42 kg) wraz z tatą (-60 kg) także wspominali swoją przygodę z Mądrym Odchudzaniem. Wszystko zaczęło się od listu, który 13-letni wówczas Dawid napisał do twórcy GACA SYSTEM w trakcie trwania I edycji kampanii „Odchudzanie na śniadanie’. – Po przeczytaniu tego listu przez całą noc nie mogłem spać – mówił uczestnikom sopockiego spotkania Konrad Gaca. – Dawid namówił mnie na przejście wraz z nim terapii nadwagi i otyłości, bo tylko ja z całej rodziny wiedziałem, co on czuł jako otyły chłopak – wspominał pan Marcin Polański.

33.jpg

W trakcie spotkania miała miejsce wyjątkowa projekcja. Konrad Gaca zaprezentował uczestnikom spotkania kolejny, szósty już film motywacyjny na kilka dni przed jego oficjalną premierą. Tym razem bohaterką filmu została Marta Barszczewska, która zredukowała z GACA SYSTEM 75 kg, a na czerwcowym II Międzynarodowym Zlocie Gacowiczów w Kazimierzu Dolnym zdobyła tytuł II Wicemiss Gacowiczek 2016.

Zapytaliśmy panią Martę o wrażenia po obejrzeniu filmu z jej udziałem. Bohaterka filmu właśnie w Sopocie miała okazję zobaczyć go po raz pierwszy. Na scenie nie mogła ukryć wzruszenia.

44.jpg

„Film jest trafnym podsumowaniem tego, co zmieniło się w moim życiu. Jeszcze wiele razy będę go musiała obejrzeć, zanim zdołam zapanować nad emocjami w trakcie i po emisji. Rozpoczynając proces Mądrego Odchudzania, jeszcze nie wiedziałam, czy mi się uda. Nigdy się nie poddawajcie i nie pozwólcie nikomu wmówić sobie, że nie dacie rady.”

/Marta Barszczewska, – 75 kg/

Na koniec Konrad Gaca przypomniał o dniach otwartych w GACA CENTRUM TRÓJMIASTO 1 i 2 października 2016 przy ul. Żabi Kruk 16 w Gdańsku, a także zapowiedział wydanie terminarza motywacyjnego – 400-stronicowej publikacji przeznaczonej dla wszystkich osób, które potrzebują dodatkowej energii do działania.

66.jpg

Konrad Gaca pozostał na sali, aby osobiście spotkać się z uczestnikami wydarzenia. Była to okazja, aby poznać twórcę GACA SYSTEM: wymienić uścisk dłoni, zamienić kilka zdań, czy poprosić o autograf.

Pierwszy pomorski ośrodek zacznie działać już niebawem – wielkie odliczanie dobiega końca. Wkrótce spróbujemy Was zaskoczyć kolejnymi przedsięwzięciami GACA SYSTEM i jego twórcy.