Dzisiejszy odcinek kampanii był pełen kontrastów. Dwa wulkany energii: małżeństwo Gacowiczów, które zredukowało łącznie 114 kg oraz spokojna i coraz bardziej pogodna Kinga, uczestniczka III edycji akcji. A do tego Konrad Gaca, jak zwykle z dawką wiedzy i motywacji dla widzów.

Kinga Nędza ma 24-lata. Mieszka z babcią, najbliższą jej osobą. W grudniu ważyła 150 kg, a rozpoczynając proces redukcji wagi, zgodny z zaleceniami Konrada Gacy, 134 kg. Ta różnica to zasługa ?Pytania na śniadanie? i wskazówek Konrada Gacy, który doradzał widzom wyeliminowanie lub chociaż ograniczenia soli i cukru w codziennej diety. Kinga stosowała część porad eksperta.

Co zmieniło się u Kingi?

Dziś Kinga jest w piątym tygodniu terapii otyłości. Zredukowała już 7 kg, a jej spadek obwodu talii to -9 cm. W rozmowie z Konradem Gacą wyjawiła część swoich planów i marzeń na resztę procesu i czas po redukcji zaplanowanych 60 kg. ? Chciałabym odzyskać ojca, może spotkać miłość ? wyznaje Kinga. ? Mam nadzieję, że będę mieć więcej przyjaciół ? dodaje.

1.jpg

Co w relacjach z otoczeniem już zmieniło się u Kingi? Jak wyglądają jej postępy na treningach? Zobacz materiał ze studia.

Danuta i Tomir Miotke

W kolejnej odsłonie ?Odchudzania na śniadanie? do Kingi Nędzy dołączyli kolejni goście Konrada Gacy: Danuta (- 30 kg) i Tomir (- 84,5 kg) Miotke. Małżeństwo zredukowało łącznie ponad 110 kg. ? To była fajna przygoda, prosta i łatwa ? po prostu przestrzegaliśmy zaleceń pana Konrada ? mówi Tomir Miotke. Dla mężczyzny motywacją do pracy nad redukcją wagi były problemy zdrowotne oraz? motocykl, który początkowo stał w garażu, ponieważ tusza pana Tomira uniemożliwiała jazdę na nim. ? Jeśli dieta i trening są dobrze dobrane, to bardzo ułatwia proces; należy też dostrzegać małe sukces. Kindze w drodze do studia zaczęły spadać spodnie ? dodaje Konrad Gaca.

2.jpg

Kinga i państwo Miotke pozostają zgodni: to dążenie do spełnienia marzeń podnosi motywację i daje siłę do pracy. ? Otyłość to choroba duszy i ciała, człowiek jest w pułapce swojego ciała ? mówi Kinga. ? Już teraz bardzo dziękuję panu Konradowi za szansę ? dodaje kobieta.

Od kiedy z nadwyżką kilogramów zmagała się pani Danusia? Skąd wziął się motocykl w garażu państwa Miotke? Dlaczego Konrad Gaca nie chciał słyszeć podziękować od Kingi?

Na koniec ekspert radził widzom, w jaki sposób kontrolować swoją wagę i kiedy rozpocząć zdecydowane działania nad redukcją kilogramów. ? Odchudzanie i zdrowy styl życia muszą iść w parze ? zaznacza Konrad Gaca. Redukcja wagi z użyciem ?głodówek? jest więc wykluczona.

3.jpg

Sprawdź, na czym polega zasada ?czerwonej lampki? i jak postępować, kiedy nie jesteśmy w trakcie obniżania wagi.

Na widzów czekały dziś kulinarne inspiracje w kuchni fit Konrada Gacy ? tym razem w wiosennym wydaniu.

Następny odcinek ?Odchudzania na śniadanie? już w środę!

4.jpg
Zobacz FOTOGALERIĘ z tego odcinka kampanii.