Mądre Odchudzanie to kompleksowy proces służący redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie formy i samopoczucia. Jego najistotniejszym elementem jest dieta, ściśle powiązana z procesem treningowym. Ponadto, w osiąganiu optymalnych efektów terapii otyłości i nadwagi pomaga m.in. odpowiednia suplementacja.

Dziś zachęcamy do przeczytania artykułów, w których Konrad Gaca przypomina właśnie o suplementach, wspierających organizm podczas procesu redukcji wagi oraz o pięciu, podstawowych zasadach efektywnego treningu. Zapraszamy też do śledzenia w wolnych chwilach przebiegu akcji na rzecz Maxa Świerkowskiego, podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” oraz do uczestnictwa w niej.


Prasa:
Suplementy – wsparcie dla organizmu

Nie ma żadnych „cudownych tabletek” prowadzących do zmiany sylwetki. Osoby realizujące proces redukcji wagi powinny jednak sięgać po dobrej jakości suplementy, które odpowiednio wspierają organizm, ale w żadnym wypadku nie zastępują właściwej diety, treningów i regeneracji. Konrad Gaca wyjaśnia to zagadnienie w swoim nowym artykule na portalu www.bumerangmedia.com.

Dobre suplementy pomagają w pracy nad sylwetką, ale nie są drogą na skróty. Ekspert przypomina, które z nich są najbardziej istotne dla osób realizujących proces redukcji tkanki tłuszczowej lub regularnie trenujących. Co jest na pierwszym miejscu? Oczywiście witaminy. O nich oraz o innych, ważnych suplementach możesz przeczytać klikając przycisk poniżej.

>> Kliknij i przeczytaj artykuł <<


Prasa:
Pięć zasad efektywnego treningu

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla zdrowia, kondycji i sylwetki. Aby trening przynosił oczekiwane rezultaty, należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad. Pięć reguł mądrego treningu, sformułowanych przez Konrada Gacę, przypomina portal www.claudia.pl.

Dla uzyskania właściwych efektów ważne jest zarówno to, kiedy ćwiczymy, jak i intensywność oraz rodzaj treningu. Konrad Gaca zwraca więc uwagę, że nie należy ćwiczyć na czczo, przed śniadaniem, ani również zaraz po posiłku. Istotne jest także to, by trening uwzględniał możliwości naszego organizmu oraz by zachowywać właściwą technikę ćwiczeń. Po wysiłku fizycznym należy również pamiętać o wspominanej już suplementacji.

Pięć reguł mądrego treningu możecie przeczytać w artykule dostępnym online. Polecamy!

>> Kliknij i przeczytaj artykuł <<


#NaMaxaDlaMaxa:
Wielka żonglerka trwa!

Zachęcamy również do dalszego śledzenia akcji pod hasłem #NaMaxaDlaMaxa, w ramach której zbierane są środki na leczenie Maxa Świerkowskiego – podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”. Jej częścią jest żonglowanie piłką, w które włączają się także gwiazdy!

Żonglerka ma na celu zachęcić jak najwięcej osób do uczestnictwa w zbiórce pieniędzy dla Maxa, któremu grozi utrata wzroku, a nawet życia. Na jego wyleczenie potrzeba 1,5 mln zł. Dzięki tej kwocie chłopiec będzie mógł polecieć do Stanów Zjednoczonych, przejść niezbędną operację i dalsze leczenie.

Pierwsze filmiki z żonglowaniem piłką w ramach akcji #NaMaxaDlaMaxa opublikowali w Internecie piłkarze polskiej reprezentacji (m.in. Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Arkadiusz Milik). Wśród osób, które następnie do nich dołączyły, są m.in.: Maciej Stuhr, Jan Komasa, Abelard Giza, Antoni Królikowski, Mateusz Janicki, Hiroaki Murakami, Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Taki filmik może nagrać i opublikować każdy, wpłacając przy tym symboliczną kwotę na leczenie Maxa. Ze zgromadzonych materiałów powstanie później wspólny film.

Chcesz dowiedzieć się więcej i dołączyć do akcji? Przeczytasz o niej m.in. w serwisie www.kampaniespoleczne.pl:

>>> Kliknij i przeczytaj więcej <<

Przypominamy też, że wszystkie informacje niezbędne do tego, by przekazać dowolną kwotę na leczenie Maxa, dostępne są na stronie Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”:

>> Kliknij i przejdź do strony Fundacji <<