Lato to idealny czas na wypoczynek połączony z mądrym odchudzaniem! Jeśli zależy Ci na mocnych spadkach kg i obwodów oraz na zyskaniu jak największej motywacji, wakacyjne wczasy odchudzające „Starter Motywacyjny” w GACA Fit HOTEL są właśnie dla Ciebie. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg!

Proponujemy dwa terminy wakacyjnych turnusów „Starter Motywacyjny” w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym ? 9-16 lipca lub 6-13 sierpnia. Takich wczasów odchudzających nie spędzisz tego lata nigdzie indziej!

Do tej pory z inspirującej oferty Startera Motywacyjnego skorzystało łącznie już prawie 900 osób! Liczby mówią same za siebie – średnio uczestnicy turnusu redukują od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

Co zyskasz dzięki udziałowi w turnusie?
– mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
– uzyskasz wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
– poznasz tajniki terapii Konrada Gacy!

Co nas wyróżnia pośród innych turnusów?
Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

W programie pobytu są także:
– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
– „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

Zapisy na wakacyjne wczasy odchudzające trwają! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.