Pacjenci kochają tego terapeutę! Jeszcze 5 lat temu pan Andrzej ważył 230 kg. Dziś, dzięki przygodzie z mądrym odchudzaniem, jest lżejszy o 132 kg! Dlatego dobrze wie, na co należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces w odchudzaniu. Już dziś – w czwartek, 26 kwietnia o godz. 19.00 – poprowadzi otwarte warsztaty online, podczas których opowie o swoich doświadczeniach, ale również o tym, jak schudnąć bez względu na miejsce zamieszkania. Polecamy!

Dzisiejsze spotkanie online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” poprowadzi Andrzej Sierocki. Jego historia to doskonały przykład na to, że dzięki systemowemu odchudzaniu można zredukować nawet 132 kg!

Zanim pan Andrzej przeszedł metamorfozę z GACA SYSTEM, ważył 230 kg. Miał fatalne wyniki badań, problemy z poruszaniem się i brał 17 tabletek dziennie. Zredukowanie wagi zajęło mu 14 miesięcy. Podczas realizacji procesu 3 razy w tygodniu dojeżdżał ponad 100 km do GACA CENTRUM w Lublinie na ćwiczenia. Jego determinacja i konsekwencja w działaniu były godne podziwu, ale i efekt był adekwatny do zaangażowania. W rezultacie pan Andrzej schudł 132 kg!

Dziś pan Andrzej jest terapeutą GACA SYSTEM, który ma w sobie olbrzymie pokłady empatii i każdą wolną chwilę poświęca prowadzonym przez siebie pacjentom.

Podczas dzisiejszych warsztatów online Andrzej Sierocki opowie o swoich osobistych doświadczeniach związanych z realizacją procesu mądrego odchudzania i swojej przygodzie z GACA SYSTEM. Przybliży również wiedzę o tym, jak wygląda realizacja procesu redukcji wagi za pośrednictwem platformy online.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś – w czwartek 26 kwietnia – o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

Warsztaty online ?”Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Polecamy!