ANDRZEJ SIEROCKI – konsultant GACA SYSTEM. Jeszcze kilka lat temu ważył 230 kg, a przejście nawet 300 m było dla niego wyzwaniem. W ciągu 14 miesięcy pozbył się 130 kg, odzyskał zdrowie, sprawność i pokochał ruch. Teraz to on, wspiera innych, bo z własnego doświadczenia wie jak ważne jest dopilnowanie wszystkich szczegółów podczas odchudzania, żeby przez lata cieszyć się formą i tak jak on być zadowolonym z życia człowiekiem.

ALEKSANDRA BORKOWSKA – konsultant GACA SYSTEM. Przez kilkanaście lat wspólnie z mężem Jackiem Borkowskim zmagała się z problemem jego otyłości. Dzięki GACA SYSTEM pan Jacek schudł 170 kg i zyskał nowe życie, a pani Ola towarzyszyła mężowi w trakcie tej przemiany, mocno go wspierała i uwierzyła, że nad otyłością i to niezależnie od ilości kilogramów do zrzucenia, można zapanować!

JACEK BORKOWSKI – konsultant GACA SYSTEM. Odchudzanie rozpoczął z wagą 265 kg. Miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. W 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Wraz z kilogramami zniknęły ograniczenia, choroby i kompleksy. Jacek jest teraz zupełnie nowym człowiekiem i pomaga innym uwierzyć, że tak jak on mogą stworzyć swoje nowe ja niezależnie od ilości kilogramów do zrzucenia.

 

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji to nowe, bezpłatne warsztaty online Poznaj GACA SYSTEM są właśnie dla Ciebie!

W trakcie warsztatów online

POZNASZ WYJĄTKOWE OSOBY,

które schudły i już osiągnęły sukces!
ANDRZEJ SIEROCKIJeszcze kilka lat temu ważył 230 kg. Miał fatalne wyniki badań, problemy z poruszaniem się i brał 17 tabletek dziennie, na nadciśnienie, cholesterol, trójglicerydy.. Przejście nawet 300 m było dla niego wyczynem. W ciągu 14 miesięcy pozbył się 130 kg i jest już kilka lat po wyprowadzeniu z diety. Odzyskał zdrowie, sprawność. Pokochał ruch. Chodzi na basen, jeździ rowerem, gra w squasha.. Teraz jest konsultantem Gaca System, który ma w sobie olbrzymie pokłady empatii i każdą wolną chwilę poświęca prowadzonym przez siebie osobom, ale też konsultantem wymagającym, bo z własnego doświadczenia wie jak ważne jest dopilnowanie wszystkich szczegółów podczas odchudzania, żeby przez lata cieszyć się formą i tak jak on na nowo być zadowolonym z życia człowiekiem.
JACEK BORKOWSKIOdchudzanie rozpoczął z wagą 265 kg. Miał koszmarne wyniki badań: nadciśnienie, podwyższony poziom cukru, cholesterol, trójglicerydy i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci. W 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Wraz z kilogramami zniknęły ograniczenia, choroby i kompleksy. Jacek jest teraz zupełnie nowym człowiekiem. Od kilku lat jest już po wyprowadzeniu z diety a aktywność i sport stały się sednem jego życia. Obecnie jest konsultantem GACA SYSTEM i pomaga innym uwierzyć, że tak jak on mogą stworzyć swoje nowe ja niezależnie od ilości kilogramów do zrzucenia. Wspiera, dodaje otuchy, motywuje i wierzy, że każdy może cieszyć się pełnią życia tylko trzeba sobie dać pomóc.