JACEK NANKIEWICZ do Gaca System trafił jako schorowany, ważący blisko 100 kg 29-latek z niską samooceną. Źle czuł się sam ze sobą, w swoim ciele. Doprowadzało to nawet do stanów depresyjnych. W Gaca System w ciągu pięciu miesięcy schudł 25 kg i zmienił się w przystojnego, wysportowanego i zadowolonego z życia mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie. Teraz sam pomaga innym schudnąć i gorąco wierzy w to, że każdy może cieszyć się zdrowym życiem. 

ALEKSANDRA MACHLARZ to psycholog oraz terapeuta od 2010 roku związana z Gaca System. Jej pasją od zawsze był kontakt z ludźmi, zdrowy styl życia i miłość do sportu. Sama mówi o sobie, że jest dużą szczęściarą, ponieważ swoje pasje może realizować także na co dzień w swojej pracy. Jest absolwentką psychologii na KUL, specjalizacja: psychologia kliniczna. Członek Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą 2 dzieci.

JAROSŁAW ROSIŃSKI jest absolwentem UM w Lublinie, gdzie w 2012 roku uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Jest również dyplomowanym terapeutą manualnym. Od 10 lat związany jest z Gaca System, gdzie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w dobieraniu form aktywności fizycznej dla osób mających problemy zdrowotne wymagające wsparcia fizjoterapeuty. Jest konsultantem Gaca System. Posiada też uprawnienia Trenera Europejskiej Federacji Fitness i Wellness.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – nowe, bezpłatne warsztaty online „Poznaj GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

W trakcie warsztatów online

POZNASZ WYJĄTKOWE OSOBY,

które schudły i już osiągnęły sukces!
Jacek NANKIEWICZ Do Gaca System trafił jako schorowany, ważący blisko 100 kg 29-latek z niską samooceną. Źle czuł się sam ze sobą, w swoim ciele. Doprowadzało to nawet do stanów depresyjnych. W Gaca System w ciągu pięciu pięciu miesięcy schudł 25 kg i zmienił się w przystojnego, wysportowanego i zadowolonego z życia mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie. Teraz sam pomaga innym schudnąć i gorąco wierzy w to, że każdy może cieszyć się zdrowym życiem.