Zapraszamy na kolejne ze spotkań prowadzonych przez psychologa i terapeutę GACA SYSTEM. Udział w nich to doskonały sposób, by wzmocnić swoją motywację i lepiej zrozumieć, co może na nią wpływać.

Pacjentów ośrodka GACA CENTRUM WOLA (ul. Młynarska 42) zapraszamy na warsztaty w terminie 5 lub 19 października. Tematem pierwszego z tych spotkań będą techniki wzmacniania motywacji, a kolejnego – rola, jaką odgrywa wsparcie bliskich osób.

wolawarsztatypazdziernik

W GACA CENTRUM URYSNÓW (ul. Puławska 423) najbliższe warsztaty odbędą się 13 października. Ich tematem będzie podnoszenie poczucia własnej wartości. Z kolei, podczas warsztatów zaplanowanych na 27 października omawiane będą przyczyny niepowodzeń w odchudzaniu.

ursynowwarsztatypazdziernik

Wszystkie warsztaty poprowadzi Natalia Luba, psycholog i terapeuta GACA SYSTEM. Przypominamy, że spotkania te są przeznaczone dla pacjentów, którzy posiadają pakiety obejmujące warsztaty psychologiczne.

Jeśli nie masz takiego pakietu, a chcesz w tym miesiącu wziąć udział w warsztatach i przekonać się, jak wpłyną na Twoją motywację, możesz wykupić jednorazowy wstęp w recepcji ośrodka.