12 i 19 lipca w GACA CENTRUM KATOWICE przy ul. Baildona 66 Konrad Gaca poprowadzi specjalny wykład motywacyjny dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć żyć zdrowo i potrzebują impulsu do zmian oraz dla tych, które realizują już proces mądrego odchudzania, ale chciałyby pogłębić swoją wiedzę.

To będzie nie tylko wyjątkowa dawka motywacji i inspiracji do działania, ale także wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

>>Spotkania motywacyjne odbędą się w środę 12 i 19 lipca o godz. 19.00 w GACA CENTRUM KATOWICE, przy ul. Baildona 66. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają!<<

Udział w wykładzie to gwarantowany zastrzyk energii i motywacji do pracy nad własnym zdrowiem i sylwetką. Podczas spotkania twórca programu GACA SYSTEM będzie motywował do działania i dzielił się swoją wiedzą! Konrad Gaca opowie m.in. o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Konrad Gaca przedstawi także osoby, które skutecznie zredukowały wagę, odzyskały atrakcyjny wygląd i dziś cieszą się efektami mądrego odchudzania oraz spełniają swoje marzenia. Wśród nich będą: Marta Barszczewska (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Anna Smorawska (-57,9 kg) – Miss Gacowiczek 2015, Katarzyna Rech (-43,9 kg) – Miss Gacowiczek 2017 według Iwony Pavlović, Ewa Szymczak (-40 kg), Beata Gliwka (-46 kg), Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Andrzej Sierocki (-132 kg) i Jarosław Juć (-90 kg).

Dla osób realizujących autorski program Konrada Gacy wieczór ten będzie także okazją do pogłębienia i uporządkowania wiedzy na temat mądrego odchudzania.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo pozytywnych emocji! Nie może Cię na nim zabraknąć. Zdrowe życie jest w zasięgu Twoich możliwości!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<