W sobotę 14 stycznia nastąpiło wielkie otwarcie nowego ośrodka w Katowicach. Przez cały weekend przyszli i obecni pacjenci odwiedzali GACA CENTRUM przy ul. Baildona 66.

Chętnych do „zwiedzania” katowickiego ośrodka nie brakowało. Już w sobotę rano zaczęły pojawić się pierwsze osoby zainteresowane rozpoczęciem procesu redukcji wagi. Pierwszym pacjentem, który odwiedził ośrodek, był pan Jarosław Łukaszewicz, który realizuje proces za pośrednictwem platformy online. – Śniadanie jem o godzinie 8:00, a obiad o 12:00. W przerwie chciałem zrobić trening w nowo otwartym ośrodku. Przyszedłem ze swoim planem treningowym. Miałem okazję podpytać trenerów, czy wykonuję ćwiczenia prawidłowo – mówi pan Jarosław. Próbny trening tak bardzo spodobał się Gacowiczowi, że w niedzielę do GACA CENTRUM KATOWICE przyjechał razem ze swoimi synami.

Gości przybywało z każdą godziną. Podczas dni otwartych GACA CENTRUM KATOWICE odwiedziły setki osób. – Cieszymy się z tego, że osoby ze Śląska, które potrzebują naszej pomocy, już mogą ją uzyskać w formie stacjonarnej. Ośrodek zapewnia komfortowe warunki do realizowania terapii GACA SYSTEM. Do dyspozycji pacjentów są nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie, duża i doskonale wyposażona sala ćwiczeń oraz wiele innych udogodnień – mówi Wiesław Pardyka – dyrektor sieci GACA CENTRUM POLSKA.

GACA CENTRUM KATOWICE to nowoczesny ośrodek urządzony według standardów GACA SYSTEM w trosce o wygodę i komfort pacjentów. Osoby odwiedzające katowickie CENTRUM przede wszystkim zwracały uwagę na sprzęt najwyższej jakości, miłą atmosferę, ale także na niezwykle profesjonalną i chętną do pomocy obsługę.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem ośrodka. Podobało mi się wszystko, ale szczególnie wyposażenie. W ośrodku jest imponująca ilość rowerków. Takich rowerków stacjonarnych, jak w GACA CENTRUM KATOWICE, nie ma nigdzie w Chorzowie, ani w Katowicach. Ośrodek robi imponujące wrażenie! Przestrzeń, światło, pokoje konsultantów – aż chce się tu przebywać. Jestem panem Konradem i całym systemem ogromnie zauroczona. Na pewno będę tu przychodzić z ogromną przyjemnością”. /pani Ilona Raczyńska z Chorzowa/

„Ośrodek bardzo mi się podoba. To jest mój pierwszy kontakt z takim miejscem, ponieważ proces realizowałam za pośrednictwem platformy online. Powiem szczerze, że jestem zachwycona. Ogromna przestrzeń, kolory, sprzęt, duże, jasne pomieszczenia – to wszystko robi wrażenie. Mam nadzieję, że będę miała okazję nieraz przyjeżdżać tutaj na trening i pobyć w tej przyjaznej atmosferze. Na dni otwarte przyjechałam razem z koleżanką, którą zmotywowałam do rozpoczęcia procesu. Pod opieką trenerów odbyłyśmy trening. Miałyśmy również okazję spotkać dzisiaj wielu Gacowiczów, których znam z grupy online, książek, metamorfoz i filmów motywacyjnych”. /pani Małgorzata Mróz/

Frekwencja podczas dni otwartych była bardzo wysoka. W gronie odwiedzających znalazły się zarówno osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem przygody z GACA SYSTEM, jak również pacjenci, którzy już zakończyli proces i teraz cieszą się z efektów mądrego odchudzania. Liczną reprezentację stanowili także Gacowicze, którzy realizują proces za pośrednictwem platformy online, a teraz chcieliby kontynuować terapię stacjonarnie w GACA CENTRUM KATOWICE.

Podczas dni otwartych osoby, które odwiedziły ośrodek, mogły odbyć próbny trening pod okiem trenerów, którzy objaśniali przyszłym Gacowiczom, jak działają urządzenia oraz pokazywali, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Chętnych do odbycia próbnego treningu nie brakowało.

„Realizuję proces za pośrednictwem platformy online. Teraz chciałam przenieść się do GACA CENTRUM KATOWICE. Dzisiaj przyjechałam, po to, aby zobaczyć, czy dam radę. Zrobiłam mały trening na rowerku w asyście fantastycznych trenerów. Wszyscy o mnie bardzo dbali. Podczas treningu trenerzy podchodzili do mnie, sprawdzali tętno. Po treningu od razu podjęłam decyzję, że od stycznia będę realizować proces w stacjonarnym ośrodku” – mówi pani Ilona Raczyńska z Chorzowa.

W sobotę przyszli pacjenci GACA CENTRUM KATOWICE wzięli udział w spotkaniu wprowadzającym, które poprowadził Konrad Gaca. Po wykładzie był czas na rozmowy, wspólne zdjęcia i autografy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dni otwartych.