Coraz cieplejsze i bardziej słoneczne dni sprzyjają wizytom w takich miejscach jak Kazimierz Dolny. Wszystkich, którzy szukają pomysłu na relaksujący, wiosenny wyjazd, zapraszamy serdecznie do hotelu Konrada Gacy. Wielkanoc lub majówka spędzona właśnie tutaj to gwarancja wspaniałego wypoczynku – oczywiście w stylu fit!

Wielkanoc – rodzinne święta w niebanalnym wydaniu

Zbliżające się święta to wspaniała okazja, by odwiedzić nasz hotel. Na wielkanocny pobyt zapraszamy w dniach 14-17 kwietnia. Dla naszych gości przygotowaliśmy wyjątkowe, świąteczne menu w wydaniu kuchni fit, obejmujące także uroczyste śniadanie i obiad wielkanocny. Zaserwujemy zaskakujące i inspirujące potrawy, z których słynie restauracja GACA Fit HOTEL. Zadbamy także o specjalne menu dla dzieci!

Atrakcją wielkanocnego pobytu będą m.in. warsztaty wykonywania tradycyjnych pisanek, palm i innych ozdób świątecznych, a dla najmłodszych – poszukiwania wielkanocnego zajączka. Osoby wypoczywające w GACA Fit HOTEL będą miały również okazję, by poznać bliżej kazimierskie zwyczaje świętowania Wielkanocy oraz samo miasteczko. Proponujemy zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem, a dla chętnych – także terenowy quest (śladami kolonii artystycznej w Kazimierzu).

Ponadto, do dyspozycji naszych gości będzie m.in. nasza strefa relaksu: z jacuzzi, sauną suchą i wilgotną. W cenie pobytu dla pary są także dwa zabiegi, a na pozostałe proponujemy aż 10 procentowy rabat!

Aby zarezerwować świąteczny pobyt w GACA Fit HOTEL >> kliknij tutaj <<

Majówka – aktywnie i zdrowo

Nie mniej wyjątkowo zapowiada się początek maja!  To świetny czas na załapanie oddechu i wiatru w żagle. Czas, który można poświęcić rodzinie, przyjaciołom i sobie samemu. Serdecznie zapraszamy zatem do naszego hotelu w dniach 30 kwietnia – 3 maja.

W GACA Fit HOTEL w czasie majówki na wszystkich gości czekać będzie dobra zabawa, zdrowy, aktywny wypoczynek i oczywiście kuchnia fit w wiosennym wydaniu. W programie pobytu są m.in. zajęcia z profesjonalnym trenerem, przejażdżka po okolicy Kazimierza Dolnego samochodami terenowymi oraz fit-grill przy muzyce i gorącej, korzennej herbacie. Polecamy także rowerowe przejażdżki oraz relaks w hotelowym jacuzzi i saunach.

Majówka w GACA Fit HOTEL

To wszystko, w połączeniu z malowniczym, pełnym zieleni otoczeniem hotelu i niezwykłą atmosferą Kazimierza Dolnego, sprawia, że majówka spędzona w GACA Fit HOTEL na pewno będzie wspaniałym, dodającym energii wypoczynkiem!

W ramach tej propozycji zapraszamy na pobyty sześcio- lub czterodniowe. Rezerwacji można dokonywać już teraz (wariant sześciodniowy będzie dostępny w sprzedaży już 20 marca).

Aby dokonać rezerwacji >>kliknij tutaj <<.

Do zobaczenia w GACA Fit HOTEL!