Wojciech Gęsicki ma 50 lat i mieszka w Ciechanowie. Proces realizował w GACA CENTRUM URSYNÓW. Dzięki GACA SYSTEM schudł aż 151 kg. W obwodzie talii stracił 79 cm, w biodrach 73 cm, a w udach 34 cm. Pan Wojtek otrzymał tytuł II Wicemistera Gacowiczów 2017.

Pan Wojtek, gdy rozpoczynał swoją przygodę z mądrym odchudzaniem, ważył 250 kg. Miał wysokie nadciśnienie, cierpiał na bóle kręgosłupa, przejście 100 m sprawiało mu problem. Otyłość przeszkadzała mu także podczas występów scenicznych. W GACA CENTRUM URSYNÓW schudł 151 kg! Teraz pan Wojtek czuje się o połowę młodszy, ma dużo energii, cieszy się z życia i żałuje tylko, że tak późno trafił do GACA SYSTEM.

Jakie są Pana wrażenia po przyznaniu tytułu II Wicemistera Gacowiczów 2017? Co dla Pana znaczy ten tytuł?
Było to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie, tym bardziej, że się go nie spodziewałem. Już sam fakt, że udało mi się schudnąć 151 kg, to dla mnie życiowy sukces. Poprzez swój udział w wyborach chciałem zmotywować innych do działania, pokazać, że można schudnąć. Cieszę się, że mogę być dla innych takim motywatorem do zmian. Wiele osób zachęciłem już do rozpoczęcia programu mądrego odchudzania. Sam udział w wyborach był dla mnie ogromną frajdą i wspaniałą zabawą, chociaż nie ukrywam, że byłem trochę zestresowany. Co prawda mam obycie sceniczne, ale podczas swoich recitali staram się uwieść widzów śpiewem i tym, co opowiadam, natomiast podczas wyborów nie miałem takiej możliwości. To bardzo miłe, że ludzie oddali na mnie swoje głosy.
Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.
Jestem wdzięczny panu Konradowi za to, że dał mi drugie życie. To człowiek, który posiada ogromną pasję, wiedzę i widać, że kocha to, co robi. Ta pasja napędza jego i jego otoczenie do działania. To przekłada się nie tylko na moment realizacji procesu, ale także ma wpływ na inne dziedziny życia. Samo hasło „Możesz Wszystko” to dla mnie bomba atomowa dla duszy. Pana Konrada mogę nazwać swoim idolem, motywatorem. Obserwując jego działania – filmy motywacyjne, publikacje prasowe, wykłady – widać, że pan Konrad wierzy w to, co robi. To bardzo konkretny człowiek, rozmowa z nim nie jest ulotna.

Jak zmieniło Pana życie mądre odchudzanie?
Dzięki GACA SYSTEM stałem się spokojniejszy, ponieważ zdobyłem wiedzę na temat odpowiedniego odżywiania. Czuję się tak, jakbym ukończył Uniwersytet Zdrowego Życia. Od wielu lat miałem problemy z tuszą. Teraz jestem spokojny, ponieważ dzięki zdobytej wiedzy wiem, że nie dopuszczę już do tego, aby powrócić do stanu przed procesem. Dzięki GACA SYSTEM zmieniło się wszystko. Zeszło ze mnie dwóch przeciętnych ludzi, których nosiłem na barana od kilkunastu lat. Byli ze mną wszędzie i było to bardzo kłopotliwe. W tej chwili poczułem wolność. Wszystkie fizyczne objawy ogromnej nadwagi, takie jak: nadciśnienie, bóle kręgosłupa i stawów ustąpiły, odżyłem psychicznie. Poprawiły mi się wyniki badań. Dzięki mądremu odchudzaniu cały czas mam energię i cieszę się zdrowiem. Przestałem się przeziębiać z byle powodu, minęły mi alergie, wciąż mam ochotę na ruch. Po schudnięciu stałem się pogodnie patrzącym na życie człowiekiem: teraz szklanka napełniona jest wodą do połowy, a nie w połowie pusta. Mam bardzo dużo energii i chęci do działania, czuje się o połowę młodszy, cieszę się z życia.

Dlaczego zdecydował się Pan na redukcję wagi? I jak ocenia Pan realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?
Otyłość przeszkadzała mi w codziennym funkcjonowaniu, nie miałem siły na nic. Bolał mnie kręgosłup i stawy, miałem nadciśnienie. Poruszanie się było dla mnie problemem, a przejście 200 metrów, to była już wielka wyprawa. Zawsze uwielbiałem pływać, jeździć na rowerze, spacerować, a ze względu na moją tuszę przestało być to już wykonywalne. Podczas spacerów nie mogłem skupić się na podziwianiu widoków, ponieważ musiałem koncentrować się na tym, czy dam radę iść. Otyłość przeszkadzała mi także podczas występów scenicznych. Do rozpoczęcia odchudzania zmotywowała mnie Danuta Błażejczyk, która bardzo zachwalała proces. Za jej namową postanowiłem spróbować. Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony, nie wierzyłem, że odniosę sukces. O GACA SYSTEM słyszałem już wcześniej, ale myślałem, że te wszystkie metamorfozy osób, które oglądałem w telewizji, były na pokaz. Zanim trafiłem do GACA SYSTEM, próbowałem się odchudzać wielokrotnie, ale diety tylko wycieńczały mój organizm. Przekonałem się jednak, że GACA SYSTEM to nie taka sama bajka jak wszystkie inne. Tutaj do odchudzania podchodzi się w sposób kompleksowy. Nauczyłem się tu właściwie odżywiać, zyskałem wiedzę, świadomość procesów zachodzących w moim organizmie. Teraz już wiem, jak to wszystko działa. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nie dała mi tego żadna inna dieta. Podczas realizacji programu stosowałem się do wszystkich zaleceń, a ćwiczenia podczas treningu wykonywałem z uśmiechem na twarzy. Cały proces potraktowałem jako wspaniałą przygodę. Ważne jest tylko to, aby zrozumieć, że odchudzamy się dla siebie, a nie dla innych. Efekty przyjdą, gdy poukładamy sobie to wszystko w głowie.

(Autorem trzeciego zdjęcia jest pan Jerzy Janiszewski)