Skuteczne odchudzanie, satysfakcjonujący wypoczynek i wyjątkowa motywacja w pięknym miejscu – wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym nie mają sobie równych! Na najbliższe zapraszamy już 17 września. Uwaga, rekordziści zredukowali w czasie 8 dni pobytu nawet 8 kg!


Na wrześniowe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL zapraszamy w dniach od 17 do 24 września.


Początek jesieni to wspaniały czas na połączenie wypoczynku z mądrym odchudzaniem! Szczególnie w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w jesiennej odsłonie!


Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 900 osób! Liczby mówią same za siebie – średnio uczestnicy turnusu redukują od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?
– mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
– wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
– poznasz tajniki terapii Konrada Gacy!
– zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?
Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

W programie pobytu są także:
– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
– „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

Zapisy na wrześniowe wczasy odchudzające trwają! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: >>www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy<<


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na >>www.gacafithotel.pl<< lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.