Wyprowadzenie z diety to niezwykle istotny element procesu Mądrego Odchudzania. Z myślą o wszystkich pacjentach, którzy chcą poznać go bliżej i jeszcze lepiej się do niego przygotować, uruchomiliśmy nowe turnusy w hotelu GACA SPA. Na ich uczestników czekają m.in. warsztaty z udziałem Konrada Gacy, a także spotkania z liderami GACA SYSTEM i wiele innych atrakcji!

plakat_wyprowadzenie_610x800-page-001

Pierwszy turnus „Wszystko o wyprowadzeniu z diety” startuje już 16 października. W czasie ośmiodniowego pobytu w hotelu GACA SPA w Kazimierzu Dolnym jego uczestnicy pogłębią swoją wiedzę o zasadach Mądrego Życia i funkcjonowania po zakończeniu procesu redukcji wagi.

To propozycja dla wszystkich pacjentów, którzy chcą lepiej poznać ostatni etap programu GACA SYSTEM, zyskać odpowiedzi na związane z nim pytania i dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda życie po procesie Mądrego Odchudzania.

Świetną okazją do tego, by uzupełnić wiedzę i pogłębić swoją motywację, będą warsztaty i spotkania z liderami GACA SYSTEM – osobami, które z sukcesem zrealizowały proces Mądrego Odchudzania, od lat utrzymują doskonałą formę i inspirują innych pacjentów. Liderzy będą dzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami i poradami, udzielając w ten sposób cennego wsparcia. W czasie pobytu będzie można również spotkać się i osobiście porozmawiać z Konradem Gacą! Twórca programu GACA SYSTEM weźmie udział w jednym z wieczornych warsztatów.

Uczestnicy turnusu będą także korzystali z opieki terapeuty GACA SYSTEM. Wszystkim pacjentom posiłki z indywidualnie dopasowanych diet zapewni hotelowa kuchnia. W programie nie zabraknie też czasu na realizację zaleceń treningowych.

dieta-spa-losos-2

Ponadto, w ramach turnusu odbędą się warsztaty motywacyjne z terapeutą GACA SYSTEM i psychologiem, a także warsztaty kulinarne oraz warsztaty poświęcone technikom automasażu. Pacjenci będą mieli także okazję, by pogłębić wiedzę o zagadnieniach treningowych.

img_8742

Nie do przecenienia jest także wielka różnorodność rozrywek i dodatkowych atrakcji tego turnusu. W programie są m.in. warsztaty taneczne z Iwoną Pavlović, słynną tancerką, jurorką „Tańca z gwiazdami”, a także piesza wycieczka po malowniczym Kazimierzu Dolnym, quest w terenie (czyli poznawanie zakamarków miasteczka w konwencji zabawy), ognisko przy muzyce akordeonowej, wieczór taneczny z karaoke i rejs po Wiśle. Czas wolny będzie można także spędzać w strefie wypoczynku hotelu GACA SPA, relaksując się w jacuzzi i saunach. Goście będą mogli również korzystać z rabatu na zabiegi kosmetyczne i masaże w strefie wellness.

Więcej informacji o turnusie „Wszystko o wyprowadzeniu z diety” oraz formularz rezerwacji dostępny jest na stronie: www.turnusyspa.gacasystem.pl/wszystko-o-wyprowadzeniu-z-diety

Serdecznie zapraszamy!