W każdym ośrodku GACA CENTRUM można już zaopatrzyć się w naturalną wodę mineralną ID’EAU, która jak podkreśla Konrad Gaca – doskonale przyspiesza metabolizm i wspiera proces odchudzania. Dlaczego akurat tę wodę poleca twórca GACA SYSTEM?

Przyspiesza metabolizm i wspomaga odchudzanie

Jak przyspieszyć metabolizm i dzięki temu osiągać doskonałe efekty w odchudzaniu? – Kluczowa jest indywidualnie dopasowana dieta, program treningowy, odpowiednia regeneracja i… picie dobrze natlenionej wody – mówi Konrad Gaca. – Moim pacjentom zalecam picie przynajmniej 2 szklanek wody ID’EAU dziennie. To już znacząco przyspiesza metabolizm. Woda ID’EAU dzięki 2 razy większej zawartości tlenu w porównaniu do innych wód mineralnych, dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają procesy przemiany materii i sprawiają, że jest nam łatwiej zredukować zbędne kilogramy – dodaje.

Poprawia tlenowość i wytrzymałość na wysiłek

– To niezmiernie ważne, by pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, zwłaszcza wtedy, gdy – walczymy o nową sylwetkę – mówi Konrad Gaca. Opublikowane w 2017 roku badania Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach wykazały, że stosowanie wody o określonych właściwościach ma znaczący wpływ na procesy regeneracyjne i na nawodnienie. – Woda ID’EAU przyspiesza regenerację poprzez tempo powysiłkowej utylizacji mleczanu, najszybsze z przebadanych wód, a także najlepiej podtrzymuje zasadowe pH moczu, optymalizując nawodnienie – dodaje Konrad Gaca.

Podkreśla też, że ID’EAU znakomicie wpływa na zwiększenie wytrzymałości organizmu oraz dzięki autorskiej technologii napowietrzania, znacząco poprawia tlenowość.

Wspiera utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej

Coraz częstsze w społeczeństwie zakwaszenie organizmu jest przede wszystkim wynikiem złej diety, stresu i niekorzystnych warunków środowiska.

– Alkaiczne pH ID’EAU pomoże w utrzymywaniu tak ważnej równowagi kwasowo-zasadowej – tłumaczy Konrad Gaca.

Wyjątkowe opakowanie

Wodę ID’EAU wyróżnia specjalne opakowanie zabezpieczające przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, m.in. smogiem elektromagnetycznym. Karton zbiorczy posiada ekran pola elektrycznego na bazie polimeru wraz z wprowadzonym modyfikatorem ceramicznym, który m.in. chroni cząsteczki naszej wody przed efektem warstw Sterna.

Wodę ID’EAU znajdziecie we wszystkich ośrodkach GACA CENTRUM i w naszym sklepie online: www.gacasystem.pl/sklep.