W najbliższą sobotę, 26 maja, wszystkie Mamy obchodzą swoje święto. Spraw, aby tego szczególnego dnia najważniejsza kobieta w Twoim życiu poczuła się wyjątkowo! Zadbaj o jej zdrowie, dobre samopoczucie i…zaproś ją na bezpłatną konsultację do wybranego stacjonarnego ośrodka GACA CENTRUM lub GACA STUDIO, w którym będzie czekał na nią niebanalny prezent!

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i dobrym samopoczuciu Twojej Mamy, jeśli chcecie coś zrobić wspólnie, zaproś ją na bezpłatną konsultację do wybranego ośrodka GACA CENTRUM lub GACA STUDIO już w najbliższą sobotę, 26 maja.

Bezpłatna konsultacja to indywidualne spotkanie z terapeutą GACA SYSTEM. Dzięki niemu Twoja Mama pozna proces mądrego odchudzania, jego założenia oraz otrzyma odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania!

Dodatkowo wszystkie Mamy, które tego dnia wezmą udział w bezpłatnej konsultacji w GACA CENTRUM WARSZAWA, GACA STUDIO POZNAŃ, GACA CENTRUM LUBLIN oraz GACA CENTRUM ZAMOŚĆ, będą mogły nieodpłatnie wykonać badanie InBody, na które składa się analiza składu ciała, analiza mięśniowo – tłuszczowa oraz wskaźnik BMI.

Z kolei ośrodek GACA STUDIO KATOWICE w najbliższą sobotę, 26 maja, zaprasza wszystkie Mamy na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny próbny trening, podczas którego będzie można poćwiczyć pod okiem trenerów, poznać team ośrodka i poczuć nasz wyjątkowy klimat.

Serdecznie zapraszamy!