Motywacja, inspiracja i wiedza – to hasła przewodnie specjalnego spotkania motywacyjnego, które Konrad Gaca poprowadził w środę w Katowicach. Wykładowi eksperta oraz wystąpieniom zaproszonych przez niego wyjątkowych gości przysłuchiwała się z wielką uwagą pełna sala.

To już drugi wykład motywacyjny Konrada Gacy w Katowicach w ciągu ostatnich dwóch tygodni. I, tak jak tydzień temu, frekwencja i emocje na spotkaniu były ogromne!

Konrad Gaca poprowadził swój wywód, pełen eksperckiej wiedzy, niezwykłych i wzruszających historii, a także wielkich emocji, dla kilkuset osób, które tego dnia zawitały do GACA CENTRUM KATOWICE. Wśród publiczności znalazły się także osoby z zagranicy, które przyjechały specjalnie na spotkanie z Konradem Gacą aż z Czech.

Podczas wykładu Konrad Gaca opowiadał o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Przedstawił także wyjątkowe historie wojowników – osób, które dzięki jego metodzie wygrały z otyłością i spełniły marzenia. I tak, o swojej drodze związanej z mądrym odchudzaniem i zdrowym życiem tego wieczoru opowiadali: Dominika Tajner-Wiśniewska (-20 kg), Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Katarzyna Rech (-43,9 kg) – Miss Gacowiczek 2017 wg. Iwony Pavlović, Barbara Tukendorf (-19,1 kg), a także Beata Gliwka (-46 kg) oraz Andrzej Sierocki (-132 kg).

Publiczność żywo reagowała. Po wykładzie Konrad Gaca podpisywał długo książki i rozmawiał z uczestnikami spotkania. Wiele osób zrobiło sobie także pamiątkowe zdjęcie z ekspertem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego spotkania i zapraszamy na kolejne specjalne spotkania motywacyjne z Konradem Gacą – najbliższe odbędą się w >>Zamościu<< oraz w >>Poznaniu<<