Potrzebujesz impulsu do zmian? Chcesz zacząć żyć zdrowo, ale brakuje Ci motywacji? Weź udział w specjalnym spotkaniu motywacyjnym z Konradem Gacą, które odbędzie się w środę, 23 sierpnia w GACA CENTRUM GDAŃSK i obudź w sobie wojownika!

>>Spotkanie motywacyjne odbędzie się w środę, 23 sierpnia o godz. 19.00 w GACA CENTRUM GDAŃSK przy ul. Żabi Kruk 16. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają<<

Podczas wykładu otrzymasz nie tylko wyjątkową dawką motywacji, pozytywnej energii i inspiracji do działania, ale również wiedzę z zakresu zdrowego życia. Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń. Uczestnicy spotkania poznają m.in. 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Ekspert przedstawi również osoby, które schudły od 20 do 120 kg, odzyskały atrakcyjny wygląd i zaczęły spełniać swoje marzenia: 15 – letniego Dawida Polańskiego (-42 kg) i jego tatę Marcina Polańskiego (-60 kg), którzy razem wygrali walkę z otyłością; Martę Barszczewską (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzynę Ciesielską (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Ewę Szymczak (-43 kg) – Finalistkę Miss Gacowiczek 2017 oraz Barbarę Tukendorf (-19,1 kg).

Dla osób realizujących autorski program Konrada Gacy wieczór ten będzie także okazją do pogłębienia i uporządkowania wiedzy na temat mądrego odchudzania.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo pozytywnych emocji! Nie może Cię na nim zabraknąć. Zdrowe życie jest w zasięgu Twoich możliwości!

>>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<