W sobotę, 22 lipca Konrad Gaca poprowadzi w Zamościu specjalny otwarty wykład motywacyjny. To wyjątkowa okazja dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć żyć zdrowo, ale potrzebują impulsu do zmian, a także dla tych, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i motywację. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

>>Spotkanie motywacyjne odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 lipca o godz. 12:00 w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ przy ul. Wyszyńskiego 63B. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają!<<

To będzie nie tylko wyjątkowa dawka motywacji, pozytywnej energii i inspiracji do działania, ale także wspaniała okazja, by osobiście poznać Konrada Gacę! Podczas wykładu ekspert opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Przedstawi również historie osób, które schudły od 19 do 75 kg, odzyskały atrakcyjny wygląd i spełniły swoje marzenia. Wśród nich będą: Marta Barszczewska (-75) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Elżbieta Nowak (-42 kg) – I Wicemiss Gacowiczek 2017, Ewa Szymczak (-43 kg) – finalistka Miss Gacowiczek 2017 oraz Barbara Tukendorf (-19,1 kg).

Konrad Gaca już od ponad 12 lat pomaga Polakom odzyskać zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Zaufało mu już tysiące osób! W ich gronie jest także wielu mieszkańców Zamojszczyzny, którzy dzięki opracowanej przez niego metodzie pozbyli się ograniczeń i rozpoczęli życie pełne energii i witalności, tak jak Elżbieta Nowak z Zamościa, która schudła 42 kg i została I Wicemiss Gacowiczek 2017!

Dla osób realizujących autorski program Konrada Gacy wieczór ten będzie także okazją do pogłębienia i uporządkowania wiedzy na temat mądrego odchudzania.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo pozytywnych emocji! Nie może Cię na nim zabraknąć. Zdrowe życie jest w zasięgu Twoich możliwości!

<<Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<