W piątek 12 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy wykład online Konrada Gacy. Mogą wziąć w nim udział zarówno pacjenci GACA SYSTEM jak i wszyscy, którzy potrzebują dużej dawki motywacji, także do rozpoczęcia swojej przygody z redukcją wagi.

Wykłady Konrada Gacy, twórcy GACA SYSTEM, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, niezależnie od miejsca, w którym się odbywają. Pacjenci GACA SYSTEM, w dużej mierze dzięki platformie online, realizują terapię nadwagi i otyłości na wszystkich kontynentach. Dzięki wykładowi online, każdy, niezależnie od tego, na jakiej szerokości geograficznej się znajduje, będzie mógł wziąć udział na żywo w bezpłatnym wykładzie Konrada Gacy.

Aby to zrobić, należy kliknąć poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/wykladonline

Konrad Gaca tego wieczora będzie przekazywał wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, opowie o GACA SYSTEM, zaprosi do udziału gości, a także włączy się w interakcję z uczestnikami!

Obecnie dostępny jest formularz zapisu na wykład. Po jego uzupełnieniu, należy ponownie wejść na stronę wykładu na 10-15 minut przed startem, czyli 12.02.2016 ok. 18:50 (czasu polskiego). Wówczas dostępny będzie już przycisk rozpoczęcia wykładu.

Osoby, które jeszcze nie są pacjentami GACA SYSTEM:

1. Dowiedzą się, czym jest GACA SYSTEM i na czym polega terapia nadwagi i otyłości stworzona przez Konrada Gacę

2. Otrzymają wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia

3. Będą miały możliwość rozpoczęcia proces redukcji wagi bezpośrednio po wykładzie

Korzyści dla pacjentów GACA SYSTEM z udziału w wykładzie:

1. Usystematyzowanie wiedzy na temat procesu redukcji wagi w GACA SYSTEM

2. Duża dawka motywacji do dalszej pracy

3. Dodatkowo, Konrada Gaca zada pacjentom w trakcie procesu specjalne pytanie ? odpowiedzi będą miały wpływ na kolejne działania związane platformą online GACA SYSTEM

2m.jpg

W trakcie wykładu pojawią się wyjątkowi goście: Anna Smorawska (-57,9 kg) z ok. Wrocławia ? Miss Gacowiczek 2015 oraz Marzena Borecka (- 43 kg) z Irlandii ? Miss Fitness Gacowiczów 2015. Obie panie zakończyły już proces redukcji wagi i nadal cieszą się jego wspaniałymi efektami (nie tylko wizualnymi).

Przejdź do strony zapisów.

Do zobaczenia na wykładzie!