Wiosna to doskonały czas na to, aby zawalczyć o siebie i pozbyć się nadliczbowych kilogramów! Trzeba tylko uwierzyć w to, że możemy osiągnąć każdy cel oraz walczyć o swoje marzenia, tak jak Iza Szklarska z Bydgoszczy, która udowodniła, że odległość to żadna przeszkoda w odchudzaniu. Podczas inspirujących warsztatów online pani Iza opowie o tym, jak korzystając z naszego systemu wideokonferencji, schudła 25 kg! Zapraszamy już we wtorek 17 kwietnia o godz.19:00!

Izabela Szklarska jest obecnie terapeutką GACA SYSTEM, ale kiedyś sama miała poważny problem z nadwagą. Zawsze miała kilka lub kilkanaście kilogramów za dużo i nie czuła się dobrze we własnym ciele.

Zanim trafiła do GACA SYSTEM, próbowała wielu diet, ale kończyły się one zawsze efektem jo-jo i coraz gorszym samopoczuciem. Pani Iza śledziła losy pacjentów Konrada Gacy i marzyła, aby również przejść taką metamorfozę. – Z początku myślałam, że jest to niemożliwe, bo mieszkam w Bydgoszczy. Okazało się jednak, iż mogę skorzystać z platformy online GACA SYSTEM i konsultacje odbywać we własnym domu – wspomina.

Dzięki GACA SYSTEM online w ciągu kilku miesięcy nie tylko schudła 25 kg, ale także uzyskała sylwetkę fit. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama wspiera i inspiruje innych do zmian oraz prowadzi według zasad mądrego odchudzania. Jest świetną motywatorką z ogromnym sercem.

Zapraszamy do udziału w warsztatach online, podczas których będziesz mógł poznać bliżej Izę Szklarską oraz jej inspirującą historię, a także naszą metodę odchudzania przez Internet.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!