Wiosna dodaje energii do działania! Warto wykorzystać ją, by spełnić swoje marzenia – także te o szczuplejszej sylwetce, lepszym samopoczuciu i poprawie zdrowia. Jak schudnąć skutecznie bez względu na miejsce zamieszkania i liczbę kilogramów opowie terapeuta GACA SYSTEM, Jacek Nankiewicz podczas inspirujących warsztatów online, na które zapraszamy już dziś, w czwartek 10 maja.

Marzysz o szczupłej sylwetce i atrakcyjnym wyglądzie? Chcesz schudnąć 5, 10, 20, a może 50 kg? Z GACA SYSTEM zmiany te są na wyciągnięcie ręki! Udowodniły to już tysiące naszych pacjentów. Jednym z nich był Jacek Nankiewicz, obecny terapeuta GACA SYSTEM, który dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy schudł 25 kg.

Teraz Jacek Nankiewicz chce podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem z realizacji procesu oraz podpowiedzieć, jak pozbyć się nadliczbowych kilogramów podczas bezpłatnych i otwartych warsztatów online, które poprowadzi już dziś, w czwartek 10 maja.

Podczas spotkania Jacek Nankiewicz, który dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy schudł 25 kg, opowie o swojej wspaniałej przemianie – jak ze schorowanego, ważącego blisko 100 kg 29-latka, zmienił się w przystojnego i wysportowanego mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie.

Podczas warsztatów terapeuta przybliży też działanie GACA SYSTEM online oraz naszego systemu wideokonferencji – narzędzia do odbywania konsultacji żywieniowo-treningowych – niezależnie od części świata, w której obecnie przebywasz! Zapraszamy już dziś, w czwartek 10 maja o godz.19.00.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w czwartek 10 maja a o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.
Serdecznie zapraszamy!