Jak zmotywować drugą połówkę do redukcji wagi? Najlepiej decydując się na Mądre Odchudzanie razem z nią! Wiedzą o tym dobrze państwo Miotke, których do studia ?Pytania na śniadanie? zaprosił Konrad Gaca. W programie zobaczymy też, jak ze zbędnymi kilogramami radzi sobie Kinga Nędza, która od prawie miesiąca realizuje terapię.

Tomir i Danuta Miotke są małżeństwem. Łączy ich wiele, m.in.: wspólna pasja ? motocykle, a także przygoda z redukcją wagi pod okiem Konrada Gacy. Pani Danusia zdecydowała się spróbować, by móc motywować męża. Dziś, jak sama przyznaje, wygląda lepiej niż w dniu ślubu! Oboje z sukcesem zakończyli już terapię: pani Danusia z wynikiem minus 30 kg, a pan Tomir ? minus 84,5 kg! Widzowie środowego odcinka dowiedzą się, jak ta przygoda zmieniła ich życie.

POR NA FB 11.jpg

Kinga Nędza, uczestniczka tej edycji ?Odchudzania na śniadanie? także zagości w studiu. 24-latka najpóźniej ze wszystkich uczestników III edycji rozpoczęła proces redukcji wagi jako pacjentka Konrada Gacy, bo niecały miesiąc temu. Czy już udało jej się osiągnąć pierwsze sukcesy?

Zobacz relację z pierwszego odcinka kampanii, w którym gościła Kinga.

Dla widzów, którzy pragną zadbać o swoją figurę, Konrad Gaca przygotował kolejną dawkę wiedzy. Tym razem ekspert nauczy widzów, jak kontrolować swoją wagę. Pomoże w tym… ?zasada czerwonej lampki?.

Co to takiego? Wszystko stanie się jasne już w najbliższą środę, 27 kwietnia, 8:00 ? 11:00, w TVP 2 i TVP Polonia. Do zobaczenia!