Już w najbliższą sobotę, 20 października, zapraszamy na dzień otwarty w GACA CENTRUM LUBLIN, podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnego treningu oraz wykonać kompleksową analizę składu ciała.

Chcesz skutecznie zredukować kilogramy, a może popracować nad formą? Poprawić sylwetkę, kondycję, samopoczucie? Bez względu na to jaki jest Twój cel, osiągniesz go w GACA CENTRUM LUBLIN! Teraz nie musisz się odchudzać, aby do nas dołączyć.

Już w najbliższą sobotę, 20 października, zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł dowiedzieć się więcej o programie mądrego odchudzania, dzięki któremu zbędne kilogramy zredukowały już tysiące Polaków. Przyjdź i poznaj GACA CENTRUM LUBLIN. To wyjątkowe miejsce na mapie Lublina zainspiruje Cię do nowego życia w stylu fit.

Podczas dnia otwartego będzie można wykonać kompleksową analizę składu ciała oraz wziąć udziału w bezpłatnym treningu – na jednych z najnowocześniejszych maszyn treningowych. Wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy.

CENTRUM wyposażone jest w bogatą gamę urządzeń do treningów siłowych i aerobowych, specjalistyczne rowery poziome, bieżnie, elipsy, platformy wibracyjne Vibro oraz kapsuły podciśnieniowe Vacu Fitness.

Dodatkowo wszystkie nowe osoby, które w sobotę, 20 października, wykupią pakiet będą zwolnione z opłaty członkowskiej!

Dla naszych aktywnych klubowiczów mamy również niespodziankę! Osoby, które 20 października będą na dniu otwartym, otrzymają od nas 1 wejście na Vibro GRATIS.

Czekamy na Ciebie już w najbliższą sobotę, 20 października, w godz. 8.00-17.00 w GACA CENTRUM LUBLIN w Galerii Gala (III piętro) przy ul. Fabrycznej 2. Serdecznie zapraszamy!