Już 20 października w GACA CENTRUM LUBLIN przy ul. Fabrycznej 2 odbędzie się spotkanie Gaczowiczów. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

W sobotę, 20 października, zapraszamy wszystkich Gacowiczów do miejsca, w którym już od 14 lat bije serce GACA SYSTEM – do ośrodka w Lublinie. Startujemy już o godz. 12.00. Warto jednak już teraz zaplanować swój udział w tym wydarzeniu!

Coroczne spotkania obecnych i byłych Gacowiczów to gwarantowana świetna zabawa, ogromny zastrzyk pozytywnej energii oraz wspaniała okazja do nawiązania i zacieśnienia kontaktów z innymi pacjentami GACA SYSTEM. Z pewnością tak będzie i w tym roku!

W programie spotkania:
Warsztaty motywacyjne z psychologami GACA SYSTEM – Aleksandrą Machlarz i Edytą Kawiak – godz. 12.00 – 14.00.
Wspólny trening – godz. 14:30 – 16.00. Grupa siłownia – prowadzący Paweł Lisiak. Grupa aeroby – prowadzący Jarek Juć.
Warsztaty fizjoterapeutyczne z Jarosławem Rosińskim – fizjoterapeutą GACA SYSTEM, godz.16.00 – 17.30.
– Możliwość wykonania badań InBody i omówienie ich przez terapeutę GACA SYSTEM – dla osób wyprowadzonych z diety,
– Mnóstwo pozytywnej energii 🙂

Spotkanie będzie również doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami z innymi Gacowiczami, czy zobaczyć na żywo osoby, z którymi na co dzień, z powodu odległości, utrzymujemy kontakt jedynie za pośrednictwem telefonu czy Internetu.

Szczegółowe informacje o spotkaniu można uzyskać w GACA CENTRUM LUBLIN/ ul. Fabryczna 2, GALERIA GALA III piętro, tel. 81 469 97 01 / lublin@gacasystem.pl. Serdecznie zapraszamy!


W tym dniu o godz. 9.00 w Archikatedrze Lubelskiej pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty przy ul. Królewskiej 10 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. Konrada Gacy – twórcy GACA SYSTEM.