Koniec roku to doskonały czas na podjęcie decyzji o odchudzaniu! Jeśli brakuje Ci energii i motywacji do zrobienia pierwszego kroku w kierunku zdrowego życia, zapraszamy do udziału w inspirującym spotkaniu online z terapeutką GACA SYSTEM – Beatą Gliwką już w najbliższą środę, 12 grudnia, o godz. 19.00.

Beata Gliwka to wulkan pozytywnej energii! Kiedyś sama miała problem z otyłością. Zanim została terapeutką, schudła z GACA SYSTEM 46 kg. Pani Beata udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie. Kobiecość, uroda, fit sylwetka, energia, zdrowie i uśmiech – to dziś cechuje tą niesamowitą kobietę. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama pomaga innym w walce o marzenia.

Już w najbliższą środę, 12 grudnia, o godzinie 19:00 podczas bezpłatnych i otwartych warsztatów online Beata Gliwka opowie o swojej wspaniałej przemianie, ale też o tym, jak niezależnie od miejsca zamieszkania schudnąć i być może, tak jak ona, zrobić sobie wspaniały prezent urodzinowy. Serdecznie zapraszamy!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższą środę, 12 grudnia, o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!