Chcesz schudnąć, ale brakuje Ci energii i motywacji do działania? Mamy na to sposób! Już w najbliższy poniedziałek, 3 grudnia o godzinie 19.00, weź udział w inspirujących warsztatach online, które poprowadzi Jacek Nankiewicz – terapeuta GACA SYSTEM i przywitaj Nowy Rok szczuplejsza o kilka lub kilkanaście kilogramów.

Jacek Nankiewicz zredukował z nami 25 kg i od lat cieszy się świetną formą. Jego historia, którą opowie podczas warsztatów, jest przykładem, że przy odpowiednio dobranym działaniu każdy może osiągnąć swój cel, a dzięki naszej platformie online da się to zrobić niezależnie od miejsca zamieszkania! Zapraszamy już jutro, w poniedziałek 3 grudnia, o godz.19.00.

Podczas spotkania online Jacek Nankiewicz, który dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy schudł 25 kg, opowie o swojej wspaniałej przemianie – jak ze schorowanego, ważącego blisko 100 kg 29-latka zmienił się w przystojnego i wysportowanego mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie.

Podczas warsztatów terapeuta przybliży też działanie GACA SYSTEM online oraz naszego systemu wideokonferencji – narzędzia do odbywania konsultacji żywieniowo-treningowych – niezależnie od części świata, w której obecnie przebywasz!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy poniedziałek, 3 grudnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!