Wtorkowe warsztaty online polecamy każdemu, kto chce jesienią poprawić formę bez względu na miejsce zamieszkania! Podczas spotkania Jarosław Juć, terapeuta GACA SYSTEM, opowie, jak skutecznie można odchudzać się z nami przez system wideokonferencji lub przez telefon. To prosty i wygodny, a co najważniejsze, bardzo skuteczny sposób na redukcję kilogramów! Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 23 października, o godz. 19.00.

Jeszcze kilka lat temu Jarosław Juć sam zmagał się z otyłością, która rujnowała jego zdrowie i przeszkadzała w realizacji marzenia o bieganiu, które z wagą 170 kg wydawało się mało realne do spełnienia. Dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy udało mu się je jednak zrealizować. Dzisiaj pan Jarek jest lżejszy o 90 kg, a bieganie to jego pasja do tego stopnia, że potrafi zostawić samochód i pobiec 25 km z pracy do domu, żeby nie stać w korkach.

Tą historię i wiele innych, nie mniej ciekawych, możecie usłyszeć od niego samego w najbliższy wtorek, 23 października, o godz. 19.00 podczas bezpłatnego i otwartego spotkania online, które osobiście poprowadzi.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy wtorek, 23 października o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!