Czwartkowe warsztaty z Pawłem Lisiakiem to idealna propozycja dla każdego, kto chce poprawić formę! Spotkaj się z nim na warsztatach online i poznaj naszą platformę odchudzania. Z terapeutą GACA SYSTEM możesz pracować przez nasz system wideokonferencji lub przez telefon. To proste i wygodne, a co najważniejsze bardzo skuteczne!

Już w najbliższy czwartek, 25 października o godzinie 19.00, możesz spotkać się z terapeutą GACA SYSTEM Pawłem Lisiakiem i podjąć decyzję o rozpoczęciu odchudzania z nami!

Paweł Lisiak 11 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Podczas warsztatów terapeuta przybliży działanie GACA SYSTEM online oraz naszego systemu wideokonferencji – narzędzia do odbywania konsultacji żywieniowo-treningowych – niezależnie od części świata, w której obecnie przebywasz! Zapraszamy już w najbliższy czwartek, 25 października, o godz.19.00.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy czwartek, 25 października o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!