Piątkowe warsztaty z Pawłem Lisiakiem to idealna propozycja dla każdego, kto chce poprawić formę i rozpocząć Nowy Rok lżejszy o kilka kilogramów! Spotkaj się z terapeutą GACA SYSTEM na warsztatach online i poznaj naszą platformę odchudzania. Zapraszamy już w najbliższy piątek, 14 grudnia o godz.19.00.

Z terapeutą GACA SYSTEM możesz pracować przez system wideokonferencji lub przez telefon z dowolnego miejsca na świecie! To nie tylko prosta i wygodna, ale co najważniejsze, bardzo skuteczna metoda odchudzania.
Paweł Lisiak jeszcze 11 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Podczas warsztatów terapeuta przybliży działanie GACA SYSTEM online oraz naszego systemu wideokonferencji – narzędzia do odbywania konsultacji żywieniowo-treningowych – niezależnie od części świata, w której obecnie przebywasz! Zapraszamy już w najbliższy piątek, 14 grudnia, o godz.19.00.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy piątek, 14 grudnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!