Przed nami wyjątkowe wydarzenie pełne wiedzy, motywacji i inspiracji. W piątek 6 października Konrad Gaca poprowadzi specjalne, bezpłatne spotkanie online transmitowane na żywo! Mogą wziąć w nim udział zarówno pacjenci GACA SYSTEM jak i wszyscy, którzy potrzebują dużej dawki motywacji, także do rozpoczęcia swojej przygody z mądrym odchudzaniem.

>>Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisy trwają. Zapraszamy!<< 

– Wyjątkowy prowadzący, niezwykli goście, inspirujące historie, ekspercka wiedza, motywacja, emocje, multimedialne studio! A wszystko to transmitowane na żywo, w zupełnie nowym wydaniu – do obejrzenia w Twoim domu, w każdym miejscu na świecie! – zapowiada to wyjątkowe wydarzenie Konrad Gaca.

Podczas spotkania online Konrad Gaca przybliży tajniki mądrego odchudzania i zdrowego życia po ukończeniu odchudzania oraz zmotywuje Cię na dobry start do dalszej pracy nad swoją sylwetką. Na widzów czeka wiele atrakcji, w tym konkurs, w którym do zdobycia będą cenne nagrody, m.in. tygodniowe wczasy SINGLE w GACA Fit HOTEL oraz wyjątkowa niespodzianka – inspirujące wyzwanie do podjęcia! Szczegóły: http://www.gacasystem.pl/wyklad-online/

Osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z mądrym odchudzaniem, podczas tego wyjątkowego wieczoru będą mogły poznać bliżej przełomową metodę Konrada Gacy, jej efekty, otrzymać wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia oraz bezpośrednio po wykładzie dołączyć do grona pacjentów GACA SYSTEM i rozpocząć odchudzanie.

Z kolei dla tych osób, które realizują już autorski program odchudzający Konrada Gacy, udział w wykładzie będzie okazją do pogłębienia i usystematyzowania wiedzy o mądrym odchudzaniu oraz otrzymania ogromnej dawki motywacji i pozytywnej energii do działania.

Podczas spotkania Konrad Gaca przedstawi wyjątkowych gości, którzy osiągnęli sukces i schudli od 20 do 122 kg. Poznasz Włodzimierza Krystka, który rozpoczynał odchudzanie z wagą 250 kg, a dziś jest lżejszy o 122 kg oraz Beatę Gliwkę, która schudła 46 kg i jest już 9 lat po wyprowadzeniu z diety. W trakcie transmisji na żywo pojawią się również trzy wyjątkowe kobiety: Joanna Smolińska (-65 kg), Beata Hoć (-66 kg) oraz Barbara Tukendorf (-19,1 kg), które zarażą Cię swoim optymizmem i opowiedzą o tym, jak wygląda życie po wyprowadzeniu z diety.

Jak wziąć udział w wykładzie online Konrada Gacy?

Aby to zrobić, należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie.

>>Zapisz się na wykład online Konrada Gacy<<

Do zobaczenia na wykładzie!