Przed nami wyjątkowe wydarzenia pełne wiedzy, motywacji i inspiracji. Już 26 i 28 września w Warszawie odbędą się specjalne spotkania motywacyjne, które poprowadzi Konrad Gaca! Właśnie tak może rozpocząć się Twoja wyjątkowa przygoda z mądrym odchudzaniem! Zapraszamy!


Najbliższe spotkania z Konradem Gacą w Warszawie odbędą się we wtorek 26 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM URSYNÓW przy ul. Puławskiej 423 oraz w czwartek 28 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM WOLA przy ul. Młynarskiej 42.

>>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają. Zapraszamy!<< 


Od ponad 12 lat skutecznie dbam o zdrowie Polaków. Teraz chcę przekazać tę wiedzę Tobie! – zaprasza Konrad Gaca. – Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie!

Co zyskasz, przychodząc na spotkanie?
– Poznasz bliżej naszą metodę odchudzania oraz jej efekty,
– usłyszysz najciekawsze fakty i mity dotyczące odchudzania,
– zmotywujemy Cię na dobry start,
– spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły od 32 do 170 kg!

O swojej drodze do szczupłej sylwetki i odzyskania zdrowia opowiedzą Jacek Borkowski (-170 kg!), Wojciech Gęsicki (-151 kg) – II Wicemister Gacowiczów 2017, Ewa Staśkiewicz (-32 kg), a także Stefan Białobrzycki (-99 kg) – I Wicemister Gacowiczów 2017 oraz Ewa Szymczak (-40 kg) – finalistka wyborów Miss Gacowiczek 2017.

Każde takie spotkanie to także wspaniała okazja do osobistego poznania Konrada Gacy i rozmowy z ekspertem. Przekonaj się, że Ty również możesz odnieść sukces!

>>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<


Uwaga! Promocyjny wrzesień w ośrodkach GACA CENTRUM!

– atrakcyjny pakiet na dobry start – 3 za 2 – 3 miesiące odchudzania w cenie 2,
– pakiet szkolny – miesiąc odchudzania w promocyjnej cenie!

Szczegóły promocji w recepcji ośrodków GACA CENTRUM.