Już w najbliższy wtorek i czwartek wspaniała okazja do wzięcia udziału w wyjątkowych spotkaniach motywacyjnych prowadzonych Konrada Gacę w Warszawie, osobistego poznania eksperta i zyskania wiedzy oraz motywacji do mądrego odchudzania. Zapraszamy po więcej szczegółów!


Najbliższe spotkania z Konradem Gacą w Warszawie

odbędą się we wtorek 19 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM URSYNÓW przy ul. Puławskiej 423 oraz w czwartek 21 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM WOLA przy ul. Młynarskiej 42.

>>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają. Zapraszamy!<< 


Od ponad 12 lat skutecznie dbam o zdrowie Polaków. Teraz chcę przekazać tę wiedzę Tobie! – zaprasza Konrad Gaca.Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie!

Co zyskasz, przychodząc na spotkanie z Konradem Gacą:

– poznasz bliżej naszą metodę odchudzania oraz jej efekty,
– poznasz najciekawsze fakty i mity dotyczące odchudzania,
– zmotywujemy Cię na dobry start,
– spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły od 20 do 170 kg!

O swojej drodze do szczupłej sylwetki i odzyskania zdrowia opowiedzą Jacek Borkowski (-170 kg!), Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, a także Marta Barszczewska (-75 kg!) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Anna Ilczuk (-45 kg) oraz Katarzyna Skalmierska (-53 kg)!

Każde takie spotkanie to także wspaniała okazja do osobistego poznania Konrada Gacy i rozmowy z ekspertem. Przekonaj się, że Ty również możesz odnieść sukces!

>>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<


Uwaga! Promocyjny wrzesień w ośrodkach GACA CENTRUM!

atrakcyjny pakiet na dobry start – 3 za 2 – 3 miesiące odchudzania w cenie 2,
pakiet szkolny – miesiąc odchudzania w promocyjnej cenie!

Szczegóły promocji w recepcji ośrodków GACA CENTRUM.