10 i 17 sierpnia Konrad Gaca poprowadzi specjalne wykłady motywacyjne w Poznaniu! To będzie nie tylko wyjątkowa dawka motywacji, inspiracji i pozytywnej energii do działania, ale także wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

>>Specjalne spotkania motywacyjne odbędą się w czwartek 10 i 17 sierpnia o godz. 19.00 w GACA CENTRUM POZNAŃ, przy ul. Małachowskiego 10. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają<<

Udział w wykładzie to gwarantowany zastrzyk energii i motywacji do pracy nad własnym zdrowiem i sylwetką dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć żyć zdrowo i potrzebują impulsu do zmian. Dla osób, które realizują proces mądrego odchudzania będzie to doskonała okazja do pogłębienia i uporządkowania swojej wiedzy.

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Uczestnicy spotkania motywacyjnego na własne oczy będą mogli zobaczyć efekty niesamowitych metamorfoz i poznać historie osób, które zaufały Konradowi Gacy, osiągnęły sukces i schudły od 20 do nawet 90 kg! Wśród nich będą: Marta Barszczewska (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Ewa Szymczak (-43 kg) – Finalistka Miss Gacowiczek 2017, Ewa Kowalska-Dłużeń (-45 kg) – Finalistka Miss Gacowiczek 2017, Beata Gliwka (-46 kg), Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Jarosław Juć (-90 kg) oraz Robert Rompalski (-51 kg) – II Wicemister Gacowiczów 2016.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo pozytywnych emocji! Nie może Cię na nim zabraknąć. Zdrowe życie jest w zasięgu Twoich możliwości!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<