Realizując proces Mądrego Odchudzania, można nawiązać nowe, cudowne przyjaźnie. Doskonałym przykładem na to jest pani Urszula Dymkowska-Kiełczykowska i pani Elżbieta Kulczyńska ? przyjaciółki i pacjentki naszego ośrodka!

W jakich okolicznościach się Panie poznały i jak teraz wygląda Wasza przyjaźń?
Pani Elżbieta: Poznałyśmy na turnusie w hotelu GACA SPA w Kazimierzu Dolnym, gdzie rozpoczynałyśmy proces Mądrego Odchudzania. Od razu się zaprzyjaźniłyśmy i od tamtego momentu jesteśmy nierozłączne.
Pani Urszula: Mieszkamy blisko siebie, widzimy się kilka razy dziennie. Czasami nawet gotując posiłek dla swoich domowników, przygotowujemy więcej, żeby druga z nas nie musiała już się fatygować.
Pani Elżbieta: Właśnie! Jesteśmy jak rodzina, o czym może świadczyć fakt, że spędzamy razem również święta.

Co sprawiło, że się Panie tak blisko zaprzyjaźniły?
Pani Urszula: Oczywiście wspólny cel ? realizacja programu GACA SYSTEM. Oprócz tego mamy podobne charaktery i jesteśmy w takim samym wieku.

W jaki sposób wspierają się Panie wzajemnie w realizacji procesu redukcji wagi?
Pani Elżbieta: Chodzimy razem na spotkania motywacyjne. Jeździmy także do GACA SPA – byłyśmy tam razem już cztery razy!
Pani Urszula: Warto podkreślić, że Ela jest już po wyprowadzeniu, a mimo to towarzyszy mi na takich wyjazdach, żeby mnie wspierać.
Pani Elżbieta: Będąc w Kazimierzu złączamy nawet łóżka, żeby razem oglądać filmy czy czytać książki!

Co sprawia Paniom największą radość w tej przyjaźni?
Pani Elżbieta: Przede wszystkim fakt, że mamy wspólny cel. Zawsze możemy na siebie liczyć, wspieramy się i nigdy nie czujemy się samotne.
Pani Urszula: Kiedy przychodzę do ośrodka bez Eli, inni pacjenci pytają, czy moja siostra też dzisiaj będzie. Kiedy odpowiadam, że nie jesteśmy rodzeństwem, ale poznałyśmy się tutaj, nie chcą mi wierzyć!

Czy w planach mają już Pani kolejne wspólne wyjazdy do GACA SPA lub inne przedsięwzięcia?
Pani Elżbieta: Już nie możemy doczekać się czerwca, bo wtedy właśnie wybieramy się razem na Zlot Gacowiczów do GACA SPA. Oprócz tego zamierzamy już zawsze razem ćwiczyć.
Pani Urszula: Dokładnie, a poza tym – jak już niejednokrotnie – wybierzemy się pewnie razem na wakacje.

 

Śmiało możemy powiedzieć, że GACA SYSTEM, oprócz wspaniałej przygody i utraty wagi zawdzięczamy znalezienie swojej bratniej duszy! – mówią obie przyjaciółki.
Rozmawiała: Kamila Durmowicz