Twoje postanowienie na Nowy Rok to zrzucenie zbędnych kilogramów? Nie czekaj z jego realizacją i zacznij działać już teraz. Wykorzystaj w pełni ostatnie dni roku 2018 i rozpocznij swoją metamorfozę! Weź udział w inspirujących warsztatach online, które poprowadzą terapeuci GACA SYSTEM – Beata Gliwka i Paweł Lisiak i dowiedz się, jak odchudzać się z nami bez względu na miejsce zamieszkania. Zapraszamy już 12 i 14 grudnia o godz.19.00.

Podczas warsztatów poznasz naszą platformę online, dzięki której już tysiące osób pozbyło się nadliczbowych kilogramów. To proste i wygodne, a co najważniejsze, bardzo skuteczne!

Podczas najbliższych spotkań o swojej przygodzie z mądrym odchudzaniem opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Paweł Lisiak (-28 kg) oraz Beata Gliwka, która pod okiem Konrada Gacy zredukowała 46 kg!

Beata Gliwka, która poprowadzi warsztaty w środę, 12 grudnia, udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Dzięki GACA SYSTEM schudła 46 kg. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie. Kobiecość, uroda, fit sylwetka, zdrowie i uśmiech – to dziś cechuje tą niesamowitą kobietę.

Z kolei w piątek, 14 grudnia, zapraszamy na spotkanie z Pawłem Lisiakiem, który 11 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru.

Spotkania z Beatą Gliwką oraz Pawłem Lisiakiem będą doskonałą okazją do tego, aby poznać bliżej terapeutów GACA SYSTEM i ich inspirujące historie metamorfoz, ale także dowiedzieć się więcej o platformie odchudzania GACA SYSTEM online, dzięki której można realizować autorski program Konrada Gacy w dowolnym miejscu na świecie.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!